Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

WRC 6 oznamuje režim rozdělené obrazovky a vzhled krabicové verze

02.09.2016 19:38, Jan Pexa Sdilet

WRC 6 OZNAMUJE ZBRUSU NOVÝ REŽIM ROZDĚLENÉ OBRAZOVKY A VZHLED KRABICOVÉ VERZE!

 

Společnosti Bigben a Kylotonn Racing Games dnes oznámily jednu z nejočekávanějších funkcí hry WRC 6, oficiální videohry FIA World Rally Championship (WRC) 2016, která má vyjít letos v říjnu na PlayStation®4, Xbox One a PC. Poprvé v historii na nové generaci konzolí bude WRC 6 obsahovat režim rozdělené obrazovky, díky kterému si hráči budou moct užít ty nejextrémnější závodní etapy na světě společně se svými přáteli. 

 

Podívejte se na rozdělenou obrazovku ve hře WRC 6 na Youtube:

 

 

Tento režim, který si závodní komunita tolik žádala, umožní hráčům sdílet obrazovku během hraní a posunout zábavu a soupeření na zcela novou úroveň. WRC 6 bude skvělou příležitostí k tomu, abyste vyzvali své kamarády na závod s časem, ve kterém půjde o to, kdo překoná všechny překážky a projede cílovou čárou jako první.

 

WRC 6 je oficiální videohrou sezóny 2016 FIA World Rally Championship (WRC). Obsahuje 14 závodů WRC, všechny oficiální závodníky a týmy WRC a také široký výběr závodníků WRC 2 a Junior WRC.

 

WRC 6 vyjde letos v říjnu na PlayStation®4, Xbox One a PC. V České republice a na Slovensku bude v prodeji v původním anglickém znění za DMOC 1099 Kč / 39,99 € pro verzi na PC a 1799 Kč / 64,99 € pro verze na konzolePřihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?