Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Chro, chro, chro, je tu nový trailer k nejvěhlasnějšímu farmářskému simulátoru všech dob!

05.09.2016 17:29, Jan Pexa Sdilet

Starejte se o zvířata v novém traileru s ukázkami ze hry Farming Simulator 17

 

Nejnovější video vám ukáže, jak se můžete starat o svá hospodářská zvířata

 

 

Podívejte se na nejnovější trailer s ukázkami ze hry Farming Simulator 17, který vám předvede, jak se můžete starat o zvířata v nejnovějším díle zemědělské série od Giants Software. Farmáři zde budou mít víc možností než kdy dřív: budou moct chovat krávy, ovce, kuřata a poprvé v sérii i prasata!

 

Hráči, kteří se o svá zvířata budou starat správně, budou moct ze své farmy vytěžit větší zisk! Čerstvá sláma jakožto podestýlka a vhodné krmivo pro jednotlivá zvířata znamená více vlny od ovcí a více mléka od krav. Každé zvíře vyžaduje speciálně připravenou stravu a pečlivě vyvážené různé druhy krmiva, které si můžete pěstovat na své vlastní farmě. K péči o zvířectvo slouží mnoho vozidel a strojů včetně mnoha nových kusů vybavení – jejich výběr se vám představí v traileru.

 

Udržujte ohrady v čistotě, řádně svá zvířata krmte a napájejte a pravidelně jim připravujte čerstvou podestýlku. Díky tomu spokojenost vašich zvířat stoupne, takže se budou více rozmnožovat. Pokud budou farmáři k chovu zvířat přistupovat chytře, budou si moct přijít ke slušnému zisku, když nakoupí malou skupinku zvířat a pak je prodají ve větší počtu, jakmile se rozmnoží!

 

Farming Simulator 17 vyjde 25. října na PlayStation 4, Xbox One za DMOC 1399 Kč / 49,99 € a na PC za DMOC 699 Kč / 24,99 €.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?