Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Dnes je premiéra WRC 6

07.10.2016 15:11, Jan Pexa Sdilet

Zúčastněte se FIA World Rally Championship díky hře WRC 6 na konzolích a PC!

 

 

Počínaje dneškem zvou společnosti Bigben a Kylotonn Racing Games hráče, aby si zahráli WRC 6, oficiální videoherní simulaci World Rally pro sezónu 2016, která vychází na PlayStation®4, Xbox One a PC.

Vyzkoušejte si tu nejnáročnější motosportovní výzvu!

 

Podívejte se na premiérový trailer WRC 6: 

 

 

 

* * *

 

WRC 6 hráčům nabízí realistický a podmanivý závodní zážitek i opravdový pocit rychlosti a nebezpečí na silnicích těch nejznámějších rallye z celého světa. Hra obsahuje všechny náležitosti spjaté s WRC a také spoustu nových funkcí: hru pro více hráčů na rozdělené obrazovce, okázalé rozmanité a náročné etapy, eSports Challenge a ještě realističtější chování vozidel.

 

WRC 6, jakožto oficiální hra soutěže WRC, představuje pro tuto licenci nový krok díky široké škále inovativních funkcí a vylepšení včetně hry více hráčů na rozdělené obrazovce (které se věnovalo jedno z předchozích videí), delších speciálních etap a realističtějšího chování aut. WRC 6 hráčům nabízí podmanivý zážitek a také úžasný pocit rychlosti a nebezpečí, které si v ničem nezadají se skutečnou soutěží.

 

Krom spousty jiných lákadel bude WRC 6 obsahovat i výběr Super Special Stages v měřítku 1:1. Tyto napínavé a náročné zkoušky rychlosti se odehrávají v jedinečném prostředí (střed města, stadiony) a věrně reprodukují skutečné tratě, což zážitek ještě víc prohlubuje. Stejně jako ve skutečném životě představují pro jezdce opravdovou výzvu, neboť obsahují zúžené sekce, části s neuvěřitelnými zatáčkami a často v nich soupeří dvě auta vedle sebe.

 

WRC 6 vychází 7. října na PlayStation®4, Xbox One a PC. V České republice a na Slovensku ji bude distribuovat společnost Comgad. DMOC bude 1099 Kč / 39,99 € pro verzi na PC a 1799 Kč / 64,99 € pro PlaySation®4 a Xbox One.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?