Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Farming Simulator 17 otevírá svou garáž

17.10.2016 16:57, Jan Pexa Sdilet

Farming Simulator 17 otevírá svou garáž ve zcela novém traileru

              

                                        

Farming Simulator 17 vyjde na PlayStation 4, Xbox One a PC 25. října, což už je za pár dní. V dnešním traileru můžete nahlédnout do rozsáhlé garáže hry Farming Simulator 17, která obsahuje přes 250 věrně reprodukovaných strojů a vybavení od celkem 75 značek - a poprvé i od značek AGCO: Challenger, Fendt, Massey Ferguson a Valtra.

 

Farming Simulator si zakládá na své pečlivosti. Vnitřek i vnějšek každého vozidla je ve hře Farming Simulator věrně vyobrazen díky partnerství mezi vývojáři z GIANTS a výrobci vozidel.

 

Některá vozidla a vybavení lze upravit. Motor, kola a další části či doplňky lze nahradit jinými a přizpůsobit je tak určitým aktivitám – montáž čelního nakladače například umožní manipulovat s balíky sena. U některých vozidel si také můžete změnit barvu, abyste se mohli po svém poli prohánět stylově.

 

Hra nyní také nabízí možnost si vozidla a nástroje pronajmout. Pokud hráči jednorázově potřebují určité vybavení, jehož nákup je až příliš drahý, mohou si jej za sníženou počáteční cenu pronajmout a během pronájmu platit cenově dostupné provozní náklady.

 

A v neposlední řadě si nyní hráči mohou při práci na poli naladit rozhlasové stanice Farming Simulator 17. Ve svých vozidlech budou mít přístup k několika stanicím, které budou vysílat hudbu napříč populárními žánry, jakými jsou country, rock a pop. Hráči na PC budou moct poslouchat i své vlastní soubory MP3 anebo oblíbené webové stanice, které lze propojit s rádiem ve hře.

 

Vyrazte s námi na pole již 25. října 2016! Na PlayStation 4 a Xbox One bude Farming Simulator 17 v prodeji v originální anglické verzi za DMOC 1399 Kč / 49,99 € a na PC v profesionální české lokalizaci za DMOC 699 Kč / 24,99 €. Sběratelská edice na PC bude k dispozici za DMOC 1399 Kč / 49,99 €.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?