Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Farming Simulator 17 představuje premiérový trailer

25.10.2016 15:59, Jan Pexa Sdilet

Farming Simulator 17 představuje premiérový trailer

 

 

Farming Simulator 17 vyjde 25. října na PlayStation 4, Xbox One a PC. Série Farming Simulator za ty roky uchvátila miliony hráčů díky jedinečné směsici progresivní hratelnosti a uspokojivého managementu zasazeného do univerzálního světa farmářství a zemědělství, který obsahuje stovky vozidel od těch největších zemědělských značek světa. Těsně před vydáním tedy máme to potěšení, že můžeme zveřejnit premiérový trailer ke hře Farming Simulator 17, jenž představuje ochutnávku aktivit, kterých se hráči budou moct zhostit už od příštího týdne.

 

Ponořte se do obrovského otevřeného světa se spoustou nového obsahu. Prozkoumejte možnosti farmaření na stovkách akrů půdy včetně nového a detailního severoamerického prostředí. Usedněte za volant více než 250 autentických farmářských vozidel a používejte vybavení od více než 75 výrobců včetně mnoha veleznámých značek jako Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra.

 

Sklízejte různé druhy plodin, nyní poprvé včetně slunečnic a sójových bobů. Starejte se o svá zvířata – krávy, ovce, slepice a nyní i prasata – vyzkoušejte si dřevorubectví a prodávejte své výrobky, abyste si mohli rozšířit farmu! Převážejte zboží na náklaďácích s přívěsem anebo ho naložte na vlak, který pak sami můžete řídit. Rozvíjejte svou farmu online s ostatními hráči a stahujte modifikace vytvořené komunitou, které se vám postarají o neustále se rozvíjející zážitek se hrou Farming Simulator na všech platformách.

 

Vyrazte s námi na pole již 25. října 2016! Na PlayStation 4 a Xbox One bude Farming Simulator 17 v prodeji v originální anglické verzi za DMOC 1399 Kč / 49,99 € a na PC v profesionální české lokalizaci za DMOC 699 Kč / 24,99 €. Sběratelská edice na PC bude k dispozici za DMOC 1399 Kč / 49,99 €.

 Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?