Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

4 minuty záběrů z chystaného akčního RPG The Surge

14.12.2016 16:00, Jan Pexa Sdilet

The Surge: 4 minuty záběrů z chystaného akčního RPG od Deck 13

 

Užijte si hezký den v CREO Industries!Nové hardcore akční RPG The Surge od studia Deck 13 ukazuje pár minut nesestříhaných záběrů ze hry, v nichž se můžete podívat na intenzivní a nekompromisní souboj, systém odsekávání končetin a pár brutálních nepřátel, kteří se plíží opuštěným komplexem CREO Industries.

 


Přestože se někteří z prvních protivníků, na které při průzkumu komplexu narazíte – zejména vaši bývalí kolegové –, chovají jaksi nevyzpytatelně a lze je při troše opatrnosti snadno porazit, ostatní jsou na boj mnohem připravenější a půjdou vám nelítostně po krku.

 

Výsledky záhadných experimentů, agresivní prototypy vyvinuté pomocí tajné nano-technologie nebo prosté efektivní stroje na zabíjení zajišťující bezpečnost v rizikovém prostředí – tito nepřátelé vám v souboji neodpustí žádnou chybu. I ten sebemenší přešlap či chvilkové zaváhání budou znamenat vaši jistou smrt. Aby se věci ještě více zkomplikovaly, používají vaši protivníci to nejlepší vybavení, zbraně a implantáty, které si můžete přivlastnit. Budete se tedy muset rozhodnout, jestli si budete chtít zajistit vítězství a zaútočit na jejich slabiny, anebo si život trochu ztížit a zaměřit se na jejich obrněné části v naději, že si pak budete moct ukořistit vzácné vybavení.

 

Akční RPG The Surge si najde cestu na vaše PC, PS4 a Xbox One v roce 2017. V České republice a na Slovensku jej bude distribuovat společnost Comgad.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?