Nahlédněte do hlubin šílenství v traileru ke Call of Cthulhu

23.01.2017 15:26, Jan Pexa Sdilet

Lovecraftův zvrácený svět ožívá v traileru na hru Call of Cthulhu jménem Hlubiny šílenstvíHra Call of Cthulhu, kterou vyvíjí studio Cyanide pro PC a konzole, je investigativní RPG, ve kterém se snoubí psychologický horor s mechanismy žánru stealth, a představuje podmanivý svět s tísnivou atmosférou. Dnes vydáváme nový trailer, v němž se protagonista Pierce noří do hlubin šílenství, když vyšetřuje záhadné úmrtí na ostrově Darkwater v Bostonu.

 Soukromý detektiv Edward Pierce se vydal hledat pravdu, která stojí za úmrtím uznávané umělkyně a její rodiny z odlehlého ostrova. Pierce je zvyklý věřit svým instinktům, ale když začnou mizet těla a objevovat se znetvořené velryby, je to jen začátek pokřivené reality. Vyšetřování vás zavede blíže ke sféře vlivu Velkého spáče a vy začnete pochybovat o všem, co vidíte. Budete muset najít hranici mezi vlastním šílenstvím a odhodláním zjistit, co se skrývá ve stínech – neboť se říká, že šílenství je to jediné, co vás dokáže dovést k pravdě.

 

Hráč se vydá zjistit pravdu, která stojí za smrtí uznávané umělkyně a její rodiny na odlehlém ostrově, a brzy odhalí ještě děsivější pravdu, neboť Velký spáč Cthulhu se připravuje na probuzení...Ponořte se do hlubin šílenství ve hře Call of Cthulhu: The Official Videogame, která vyjde na PS4, Xbox One a PC v roce 2017. V České republice a na Slovensku ji vydá společnost Comgad.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?