Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Video o zrození goblina Styxe a 14 minut záběrů z hratelnosti The Surge

27.02.2017 15:51, Jan Pexa Sdilet

Dobré odpoledne z Comgadu.

 

Před nedávnou dobou vyšla dvě zajímavá videa, v nichž se můžete dozvědět více o chystané stealth adventuře Styx: Shards of Darkness a akčním RPG The Surge. Pokud jste je ještě neviděli, můžete si je nyní vychutnat s českými titulky.

 

 

Vývojáři Styx: Shards of Darkness se ve svém videu podělili o to, jak si autoři představovali protagonistu své hry, prohnaného goblina Styxe, a jak mu dali život, osobnost a duši.

 

 

Dozvíte se, proč Styx není tou samou postavou, za jakou jste zvyklí hrát, a jak jeho důmyslnost vyvažuje jeho slabiny. Jelikož je to goblin, přímá konfrontace pro něj představuje přímou cestu pod kytičky, takže budete muset zkoumat své prostředí a najít ten nejlepší přístup a nástroje, jak své nepřátele zdolat.

 

Zjistěte, jak se tato „ošklivá zelená postavička“ přizpůsobuje vašemu hernímu stylu, neboť „můžete být ten typ, co projde úroveň skrz na skrz a pobere všechno, nebo ten plíživý typ, který nikdy nespustí žádný poplach“. Využívejte Styxovy akrobatické zdatnosti a spusťte se na nepřátele shora, anebo se pomocí svých nástrojů a schopností zcela vyhněte odhalení – je to čistě na vás. Ať už budete hrát jakkoliv, Styx vás bude provázet po celou dobu a kritizovat bude nejen hráče, ale i své tvůrce!

 

Styx: Shards of Darkness vychází už 14. března 2017 na PlayStation 4, Xbox One a PC. V České republice a na Slovensku bude v prodeji v originální anglické verzi za DMOC 1099 Kč / 39,99 € pro PC a za 1399 Kč / 49,99 € pro PlayStation 4 a Xbox One.

 


Chystané sci-fi akční RPG The Surge představuje 14 minut záběrů z hratelnosti s komentářem přímo od Adama Hetenyie, herního designéra z Deck13. Prozkoumejte dystopické prostředí v záhadném průmyslovém komplexu Abandoned Laboratories společnosti CREO.

 

 

Laboratořemi se musíte probojovat v průmyslovém exoskeletu, na který budete připevňovat svou kořist z boje. Zbroj a zbraně vám padnou z nepřátel po souboji, v němž budete využívat jedinečného systému zaměřování končetin, jenž vám umožní odsekávat určité části nepřátel, které si na sebe budete chtít vzít nebo které budete chtít použít při výrobě.

 

V CREO se potkáte s přeživšími, kteří potřebují vaši pomoc nebo kteří mohou nabídnout pomoc vám. Když jejich úkoly přijmete, můžete získat dodatečné odměny, ale budete to muset zvážit oproti své touze dostat se hlouběji do komplexu, protože v sázce bude čím dál víc – jakmile vám technologické materiály padnou, za čas zmizí.

The Surge si svou cestu na PS4, Xbox One a PC proseká v květnu 2017.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?