Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Motorkáři pozor, řítí se MXGP3, MotoGP17 a Gravel

17.03.2017 14:40, Jan Pexa Sdilet

Naleštěte si přilby, oblékněte kombinézy - právě se k vám řítí nálož závodní zábavy!

 

Jako první na trať vyráží hra MXGP3! Nově také s deseti dvoutaktními bestiemi, které budete moci prohánět po rozbředlých cestách. A které to budou? KTM 250 SX, KTM 125 SX, Husqvarna TC 250, Husqvarna TC 125, Honda CR250R, TM MX 250, TM MX 125, Yamaha YZ250, Yamaha YZ125 a Kawasaki KX 125.

 

Užijte si tu nejdynamičtější motocyklovou zábavu! Tento trailer vám ukáže, jaká to bude jízda! MXGP3 vyjde na PS4, Xbox One® a Windows PC/STEAM™.

 

 

A z motorky ještě nesesedejte! Z hladkých ploch vás převezeme rovnou do špíny a bláta. To se o slovo hlásí MotoGP17, která slibuje perfektní silniční zážitek v 60 FPS. Hra bude obsahovat oficiální šampionát, jezdce, týmy a tratě z roku 2017 a rovněž více než 70 legendárních závodníků! A také nová pravidla a Red Bull Rookies Cup! Dočkáte se také lepší fyziky, řízení a reakcí pro ještě dokonalejší zážitek z jízdy. Už jste připraveni na závody?

 

MotoGP17 vychází na PS4, PS4™Pro, Xbox One® a Windows PC/STEAM™.

 

Po prašných cestách si to nemusíte hnát jen na dvou kolech. Co třeba na čtyřech? A pořádně zostra! Zní vám to dobře? Pak se můžete začít těšit na Gravel, arkádové závody v exotických destinacích, kde se na realističnost nehraje. Hlavní je přece zábava! Čtyři odlišné disciplíny slibují hodně rozmanitý zážitek, od závodů po průzkum. A skoky! Nekonečně dlouhé skoky!

 

 

Gravel vychází pro PS4, Xbox One® a Windows PC/STEAM™.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?