Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Hlídejte si záda, vychází Styx: Shards of Darkness!

17.03.2017 14:43, Jan Pexa Sdilet

Dnes vychází Styx: Shards of Darkness, stealth akce od Cyanide Studio na PlayStation 4, Xbox One a PC! Hráči se ujmou role mrštného gobliního zloděje Styxe, který se bude muset probít a proplížit obrovským temným fantasy světem plným smrtících tajemství a nepřátel. Podívejte se na strhující premiérový trailer s ochutnávkou Styxových schopností, jeho rychlé akrobacie a ještě rychlejšího jazyka!

 

 

V rámci svého nejnovějšího dobrodružství bude muset Styx uzavřít nečekanou dohodu se záhadnou lidskou důstojnicí jménem Helledryn – a ta mu nabídne práci, během níž bude v sázce mnohem víc, než si vůbec dokázal představit. Musí ukrást žezlo velvyslance, které přitahuje pozornost několika podlých skupin (které navíc nenávidí gobliny). Coby odměna za splnění tohoto nebezpečného úkolu je mu slíbena hora magického amberu, což je zdroj Styxovy síly a také látka, na které je beznadějně závislý. Samozřejmě to nebude trvat dlouho a náš zloděj se zelenou kůží uvízne v síti intrik a vražd!

 

Ovládněte vertikálně laděné a nelineární otevřené prostředí ve hře Styx: Shards of Darkness pomocí široké škály nástrojů a schopností. Máte problém projít přes důkladně hlídaný vchod? Prozkoumejte cestu kupředu pomocí amberového vidění, odlákejte stráže ovladatelným gobliním klonem, pak využijte dočasné neviditelnosti a bodněte je do zad! Styx bude mít vždy k dispozici rozsáhlý seznam zákeřně vynalézavých metod, které mu pomůžou při plnění úkolů – a pokud se přidáte ke kamarádovi v dynamickém režimu kooperace, můžete objevit ještě další způsoby, jak rozpoutat pořádný chaos!


Styx: Shards of Darkness vychází v úterý 14. března na PlayStation 4, Xbox One a PC. Za předobjednávku u vybraných obchodů získáte exkluzivní přístup k sadě Akenash, díky které budete moct používat oblek a dýku ze Styxova prvního dobrodružství. V České republice a na Slovensku bude v prodeji v originální anglické verzi za DMOC 1099 Kč / 39,99 € pro PC a za 1399 Kč / 49,99 € pro PlayStation 4 a Xbox One.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?