Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Skladem
1 399 Kč

Neverwinter Nights: Enhanced Edition Digital Deluxe

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Předobjednávka
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry (CZ balení)
» VÝROBCE: Beamdog
» KAT. ČÍSLO: CGD4316
» CENA: 449 Kč ks
Datum vydání hry není dosud známo.
Sdilet
POPIS HRY:

Neverwinter Nights: Enhanced Edition přidává zcela nové, rozšířené vlastnosti k obsahu Neverwinter Nights Diamond Edition.Kraďte se ve stínech jako smrtící půlelfský zloděj, ovládněte děsivou magii jako mocný gnómský čaroděj, likvidujte své protivníky jako obrněný trpasličí paladin... Ať už si vyberete kterékoliv hrdinu, čeká na vás neuvěřitelné dobrodružství.

 

Objevte magii, tajemství a nebezpečí na každém kroku, a to sami, nebo s kamarády v těchto klasických dobrodružstvích ve stylu Dungeons & Dragons.

 

Rozšířené vlastnosti:

  • Vylepšené zobrazení: Váš portrét, panel souboje a další prvky rozhraní se přizpůsobují velikostí vašemu zvolenému rozlišení, a to včetně 1080p a 4k.
  • Rozšířené grafické možnosti: Pixel shadery a efekty postprocessingu zajišťují svěžejší a čistější vizuál. Přizpůsobte si kontrast, živost a hloubku ostrosti podle svého.
  • Komunitní obsah: Původní vývojáři se spojili s klíčovými členy komunity kolem Neverwinter Nights, aby vybrali významná vylepšení, která si žádali fanoušci v rámci podpory hráčů, vypravěčů příběhů a tvůrců modifikací.
  • Zpětná kompatibilita: Funguje s uloženými hrami, moduly a modifikacemi z původní hry Neverwinter Nights. Čeká na vás galaxie komunitního obsahu.

 

 

Veškerý obsah Neverwinter Nights Diamond Edition:

 

Původní kampaň Neverwinter Nights: Ocitněte se uprostřed pletich, zrady a temné magie v Neverwinter Nights. Vypravte se do nebezpečných měst, příšerami zamořených jeskyní a hluboko do divočiny v rámci pátrání po léku na prokletý mor, který pustoší město Neverwinter.
Dva přídavné balíčky:

  • Shadows of Undrentide: Další dobrodružství v Shadows of Undrentide! Váš mistr vám zadá úkol najít čtyři prastaré artefakty, vyrazit ze Silver Marches a odhalit tajemství dávno mrtvé magické civilizace.
  • Hordes of the Underdark: Pokračujte v dobrodružství započatém v Shadows of Undrentide a vydejte se do čím dál podivnějších a nepřátelštějších hlubin Undermountain, kde vyzvete sílící zlo.

 

Tři prémiové moduly:

Objevte 40 hodin nových příběhů a pak vyzkoušejte stovky modelů vytvořených členy komunity, jakým jste i vy.

  • Kingmaker
  • ShadowGuard
  • Witch’s Wake

 

The Aurora Toolset: Vybudujte si vlastní svět plný jedinečných příšer, předmětů, pastí, střetů a prostředí a pak svůj výtvor sdílejte se zbytkem komunity Neverwinter Nights. (pouze na Windows)
 

Dungeon Master Client: Staňte se vypravěčem! Ovládejte příšery, tvory i postavy, které vaši hráči během dobrodružství potkají.

 

Balení obsahuje klíč pro aktivaci na službě Steam.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?