Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC

Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Ambulance Life: A Paramedic Simulator PC
Kód0008370
EAN3665962025545
Datum vydání31.12.2024
PopisTechnické parametry

Váš život je zachraňování ostatních!

Zasvěťte svůj život zachraňování ostatních. Jakmile přijmete volání o pomoc, zapněte sirénu a vyrazte v sanitce co nejrychleji na místo nehody. Poskytněte první pomoc a přepravte těžce zraněnou osobu do nemocnice. Počítá se každá sekunda!

Ve hře Ambulance Life: A Paramedic Simulator z dílny autorů přelomového díla Police Simulator: Patrol Officers si budete moct vůbec poprvé vyzkoušet simulaci všech aspektů života záchranáře. Váš cíl? Dostat se za volantem sanitky co nejrychleji na místo nehody. Vaše poslání? Postarat se o zraněné a aplikovat první pomoc. Každá nehoda je jiná. Je jen na vás, abyste se přizpůsobili a přijali správná rozhodnutí. Zároveň musíte být rychlí a efektivní.

Vítejte v Pelican City

Pracujete na západním pobřeží Spojených států amerických. Čeká na vás celá řada různých prostředí: historická čtvrť, obchodní čtvrť i průmyslová zóna. Každé sousedství je jiné a všude může docházet k malým i velkým nehodám. Obyvatelé mají různý životní styl a aktivity, při kterých se jim stávají jiné druhy nehod.

Ať je vaše siréna slyšet

Jakmile se rozezní poplach, musíte naskočit do své sanitky, zapnout sirénu a co nejrychleji dojet na místo nehody. Prokličkovat ucpanými ulicemi nejlepší cestou k cíli si žádá velké řidičské umění.

Zachraňte životy

Jakmile dorazíte na místo nehody, analyzujte situaci a přesně určete správný postup léčby jednotlivých osob. Mluvte s oběťmi a zjistěte okolnosti nehody. Uklidňujte je, proveďte potřebné kontroly a využijte řadu nástrojů, které máte k dispozici, k určení počáteční diagnózy. Poté můžete poskytnout první pomoc a pokud budou zranění příliš vážná, můžete vytáhnout nosítka a dopravit oběť co nejrychleji do nemocnice. Po určitém počtu zákroků vám bude svěřena nová čtvrť s odlišnými situacemi. Do sanitky také dostanete nové nástroje.

I v nejsložitějších situacích zachovejte chladnou hlavu

Na vaší směně může docházet ke katastrofám a bude na vás, abyste je zvládli. Během těchto nesmírně vážných nouzových situací se setkáte s řadou zraněných osob, které musíte rychle vyšetřit a zároveň zachovat klid. Oběti musíte klasifikovat dle závažnosti poranění a co nejvíc jich zachránit. Budete konfrontováni s morálními dilematy, která budou mít přímý dopad na šanci pacientů na přežití. Budete muset dělat správná rozhodnutí, protože někdy zkrátka nebude možné zachránit každého. Dokážete uvažovat správně?

  • Prozkoumejte 4 unikátní čtvrti a zasahujte na místech nehod či velkých katastrof, ke kterým zde může dojít
  • Řiďte sanitky s odlišnými jízdními vlastnostmi
  • Přizpůsobte styl jízdy realistickému hustému provozu
  • Spousta různých situací od běžných řezných poranění po popáleniny 3. stupně způsobené výbuchem čerpací stanice
  • K dispozici máte deset zdravotnických prostředků, včetně stetoskopu a kyslíkové masky
  • Realistické postupy popsané v manuálu
  • 2 herní režimy: podmanivý pro zkušené záchranáře a tradiční, který vás prvními několika směnami povede za ruku

SortimentPlayman/Nacon
PlatformaPC
Žánrsimulátor
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

  • MINIMÁLNÍ
    budou upřesněny později
Související produkty