AO Tennis 2 je na pultech obchodů

AO Tennis 2 je na pultech obchodů

Vstupte do světa profesionálního tenisu s AO Tennis 2, druhou hrou z oficiální série Australian Open

Hra AO Tennis 2, která vychází souběžně s Australian Open, letošním prvním velkým tenisovým turnajem, nabízí bezkonkurenční hloubku a rozsáhlé možnosti úprav pro herní zážitek šitý na míru. Ve zcela novém, příběhovém kariérním režimu budete moct ovládnout kurt, vybudovat si pověst, vyšplhat se na vrchol a stát se tenisovou legendou!

Podívejte se na premiérový trailer na AO Tennis 2: https://youtu.be/nUHosOmnaik

AO Tennis 2 je druhou hrou z oficiální série Australia Open. Tato hra, která byla vyvinuta společně s týmem Tennis Australia, přináší fanouškům intenzivní zážitek z prvních letošních Grand Slamů, které začínají 20. ledna. Ve hře AO Tennis 2 se mohou hráči dostat z externích kurtů na slavnou ústřední scénu díky příběhovému kariérnímu režimu, který je obohacen o systém reputace, anebo si upravit každý prvek hry díky úžasnému editoru obsahu od Big Ant. Hráči budou moct hrát se svými kamarády, ale zároveň se budou moct vžít do role těch největších tenisových hvězd na světě, mezi které patří Rafael Nadal, Ash Barty, Angélique Kerber a spousta dalších.


AO Tennis 2 je v prodeji na PC, PS4™ a Xbox One. AO Tennis 2 pro Nintendo Switch™ vyjde 30. ledna.

Zde si můžete stáhnout marketingové materiály: https://www.dropbox.com/sh/tnrvc0ajxevoj1k/AADbkYgGIb5MLQ2MKq9aZ25La?dl=0