Blackhole PC

Blackhole PC
Kód0006004
Záruka24 měsíců
EAN8595172604917
PopisTechnické parametry

Splňte misi při ztroskotání na opuštěné Entitě a přímo uvnitř černé díry opravte svou vesmírnou loď. Najděte přeživší posádku a vyřešte, jak nebezpečnou černou díru nadobro zavřít. Pomůže vám umělá inteligence Auriel. Společně vymyslíte plán a možná při záchranné akci přijdete na kloub záhadnému přežití na nemožném místě za horizontem události.

Hra je kompletně v češtině (dabing / titulky).

Úžasná prostředí:
Prozkoumejte barevné jeskyně, ztracené město dávné civilizace, vystoupejte do oblak v entitě velehor a nebojte se projít oživlou džunglí. Animace a veškerá grafika je ručně malovaná. Připravena na nejlepší herní zážitek ve stálých 50 snímcích za sekundu!

Otáčejte gravitací:
Veškeré úrovně jsou navrženy v unikátním stylu; otáčejte gravitací do čtyř různých směrů a dostaňte se tak na místa, kam to zprvu nešlo. Jedna úroveň je jako čtyři další a je pouze na vás, jakou nejlepší cestu ke splnění úkolu najdete.

Bojujte o čas:
Čas v každé úrovni je zaznamenán a měřen, aby mohl být poté sdílen s vašimi přáteli. Získejte první místo v celosvětovém žebříčku a najděte nejrychlejší způsob průchodu.

Kompletní český a anglický dabing:
Zažijte v hlavních rolích Martina Rotu (Skelet), Martina Malého (Ati) a Šimona Vojtu (Smusa). V dalších rolích se objeví také populární slovenský YouTuber Selassie, Nejfake a v neposlední řadě Jakub Váňa (House).

Podmanivý soundtrack:
Z rukou skladatelů Jakuba Miřejovského a Jana Ševčíka. Zaposlouchejte se do nejvýraznějších melodií jejich dosavadní tvorby. Rytmické bubny, dynamický dubstep a pohádkový orchestr vás nenechá ani vteřinu v klidu.

Logické hádanky, akční minihry:
Projděte všemi nastraženými pastmi a odhalte tajemství, skrývající se za uzavíráním černých děr.

SortimentPlayman
PlatformaPC
Žánrakční adventura
Jazykčeský dabing

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • MINIMÁLNÍ
  Operační systém: Windows 7/8
  Procesor: 2 GHz Intel Pentium / AMD
  Paměť: 2 GB RAM
  Grafická karta: 512 MB Intel Graphics 512
  HDD: 2 GB
Související produkty