Blasphemous 2 PS5

Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Blasphemous 2 PS5
Kód0007956
EAN4041417870738
Datum vydání24.8.2023
Popis

Druhé písmo svaté v sérii Blasphemous pojednává o návratu Kajícníka v příběhu, který navazuje na DLC Wounds of Eventide z původní hry, kdy Srdce na obloze předznamenalo návrat Zázraku a předpovědělo zrození nového zázračného dítěte.

Kajícník se probouzí v nové cizí zemi, když byl vytržen z místa svého posledního odpočinku, a je vržen zpátky do nekonečného cyklu života, smrti a vzkříšení, kdy nemá jinou možnost než objevovat tento nebezpečný nový svět a odhalit jeho dávno zapomenutá tajemství.

V cestě vám stojí hordy ohyzdných nepřátel, kteří čekají na poslední soud brutální rukou Kajícníka, přičemž v temnotě rovněž číhají titánští zvrácení bossové, kteří čekají na svou šanci vrátit vás do hrobu, odkud jste přišli.

Zlikvidovat je nebude jednoduché, ale Blasphemous 2 nabízí více šancí na úpravu a vylepšování sady schopností a také několik nových jedinečných zbraní, které můžete používat se spravedlivým zápalem a nekonečným hněvem, takže vítězství možná přece jen bude na dosah.

Nakonec je jistá jen jedna věc… pokání nikdy nekončí.

Vlastnosti:

Prozkoumejte plnější nelineární svět

Probudili jste se v cizí nové zemi a vaše cesta začíná znovu v sérii nádherně bizarních krajin, které překypují gotickým šarmem a krutými pastmi. Jak budete objevovat spletitý svět, zůstává čistě na vás – neexistuje zde možnost špatně odbočit, pouze účty, které je třeba srovnat.

Kruté souboje

Kajícník nezná slitování a díky řadě nových zbraní s novými chvaty, brutálními popravami a rozšířenými komby dopadne zkáza na každého, kdo se mu postaví do cesty.

Přizpůsobte si průchod hrou po svém

Blasphemous 2 nabízí nové možnosti hry, díky kterým si můžete upravovat a vylepšovat základní sadu schopností, a také několik nových jedinečných zbraní, díky kterým budete likvidovat nepřátele ničivými útoky.

Velkolepé napínavé bitvy s bossy

Mezi vámi a vaším cílem stojí hordy obludných příšer; zvrácení bossové s jedinečnými útočnými vzorci a ničivými dovednostmi, které prověří vaše schopnosti, zatímco budete bojovat, abyste zůstali jako vítězové, až se prach usadí.

Objevte hluboký nový svět

Čeká vás zcela nový svět, plný záhadných nových nehráčských postav, se kterými můžete interagovat – někteří nabídnou pomoc, jiní si o ni řeknou a další vás pošlou na nebezpečné mise pro dávno zapomenuté předměty. Jelikož toho můžete tolik dělat a spatřit, příběhy a mýty, na které narazíte, vám pomohou rozplést řadu tajemství a poskytnou vám hlubší vhled do tohoto cizího nového světa.

SortimentPlayman/Plaion
PlatformaPS5
Žánrakční
Jazykanglický
Související produkty