Bojujte pomocí graffiti v akci Bomb Rush Cyberfunk

Bojujte pomocí graffiti v akci Bomb Rush Cyberfunk
Bojujte pomocí graffiti v akci Bomb Rush Cyberfunk
Bojujte pomocí graffiti v akci Bomb Rush Cyberfunk
Bojujte pomocí graffiti v akci Bomb Rush Cyberfunk

Soupeřte s ostatními partami tvůrců graffiti o místo ve městě a dávejte pozor na policii.

Společnosti iam8bit, Skybound Games a Team Reptile vám přinášejí Bomb Rush Cyberfunk. Akční hra vás zve do světa budoucnosti autora Diona Kostera, kde spolu o nadvládu v ulicích bojují stylizované party tvůrců graffiti vybavení osobními tryskovými batohy. Vytvořte si vlastní šifru a taneček, malujte graffiti, sbírejte hudbu, kombinujte triky a bojujte proti poldům, abyste mohli zanechat svou značku v rušné metropoli New Amsterdam.

Red je autor graffiti, který ztratil hlavu a místo toho používá kyber-hlavu. Během pátrání po svých kořenech se přidá k Bomb Rush Crew, kde účinkují Tryce a Bel. Společně se rozhodnou, že vyrazí do All City, aby se stali tou nejlepší graffiti partou ve městě. Čím větší území získají, tím víc informací zjistí o tom, kdo Redovi usekl hlavu a jak hluboko je jeho lidská stránka propojená se světem graffiti.

Čeká vás průzkum pěti hlavních čtvrtí města, kde budete malovat graffiti a získávat reputaci. Tu budete potřebovat, abyste mohli vyzvat konkurenční party na souboj týmů. Po městě hledejte nové členy, kteří se přidají k vaší partě. Všude kolem najdete nové části graffiti, které můžete malovat, barvy obleků a hudbu, kterou si můžete přehrávat na telefonu.

Používejte skateboard, inline brusle či triky ve stylu BMX v jedinečném systému triků založených na prostředí. Zvyšte si kombo díky manuálům a získejte ještě vyšší skóre, když začleníte speciální Boost Tricks. Bonus můžete získat za provádění dlouhých komb, takže nejrychlejší způsob pohybu je zároveň ten nejstylovější. Pozor si dávejte na dynamickou militarizovanou policii, která po vás jde tím víc, čím víc budete vandalizovat.

Bomb Rush Cyberfunk vyjde v krabicové edici 1. prosince 2023 na PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Ve fyzické edici najdete hru v exkluzivním obalu od ilustrátora Tan Zhi Hui a šest graffiti samolepek Die-Cut.

Bomb Rush Cyberfunk