Car Chase Kit SWITCH

Car Chase Kit SWITCH
Car Chase Kit SWITCH
Car Chase Kit SWITCH
Kód0007787
EAN5055957703912
Datum vydání10.3.2023
PopisTechnické parametry

Díky Car Chase si užijete větší zábavu při hraní závodních her, neboť konvertuje ovladače Joy-Con ve zcela funkční volanty a poskytuje pohodlný a realistický zážitek. Toto balení obsahuje 2x volant (1x neonově červený a 1x neonově modrý), které jsou navržené pro ovladače Nintendo Switch™ Joy-Con. (Ovladače Joy-noc nejsou součástí balení.)

  • Car Chase Kit – obsahuje 2x volant (1x neonově červený a 1 neonově modrý) jako doplněk pro ovladače Nintendo Switch™ Joy-Con.
  • Snadné použití – volanty jsou navržené pro ovladače Nintendo Switch Joy-Con (levé i pravé). Stačí připojit Joy-con a upravit symboly +/- na rukojeti a volantu kvůli pohodlnému úchytu, načež získáte zcela kompatibilní závodní volant pro všechny hry na Nintendo Switch™ kompatibilní s volantem, s tlačítky spouště SL a SR, které jsou navrženy pro přesné použití spouští.
  • Mario Kart – 2x volant dokonalý pro Mario Kart, díky kterému si užijete realističtější zážitek s motokárami.
  • Ergonomický design – závodní volant poskytuje prvotřídní úchyt a pohodlí, když držíte Joy-con z boku, a vylepší váš zážitek se všemi závodními hrami, jako jsou Mario Kart, Team Sonic Racing, Fast RMX a další.

Navrženo pro ovladače Nintendo Switch™ Joy-Con. (Ovladače Joy-con nejsou součástí balení)

SortimentPlayman/Contact Sales
Platformaherní ovladače

Český/Slovenský manuál

Rozměry krabice: 160 × 126 × 75 mm