Čeští novináři si zahráli Expeditions: A Mudrunner Game

Čeští novináři si zahráli Expeditions: A Mudrunner Game
Čeští novináři si zahráli Expeditions: A Mudrunner Game
Čeští novináři si zahráli Expeditions: A Mudrunner Game
Čeští novináři si zahráli Expeditions: A Mudrunner Game

Expeditions: A MudRunner Game

Výzkumné dobrodružství v nezkrotné krajině od tvůrců her MudRunner a SnowRunner.

Nové terénní dobrodružství od Saber Interactive, uznávaného studia, které stojí za hrami MudRunner a SnowRunner, se blíží. Připravte se vydat na vědecké expedice, které vás doslova pohltí! V Expeditions: A MudRunner Game povedete výzkumné mise za volantem různých terénních vozidel, k překonání překážek využijete pokročilé technologie a špičkové nástroje a postavíte se čelem k řízení tábora a svého týmu.

Nejpokročilejší terénní dobrodružství založené na fyzice od tvůrců her MudRunner a SnowRunner vyžaduje, abyste své trasy plánovali moudře, prováděli přelety nad krajinou s průzkumným dronem a vyhledávali skrýše s cenným vybavením pomocí dronu s kamerou. Hlavní je ale projíždění extrémní krajiny s vozidlem vybaveným arzenálem těch nejmodernějších vychytávek, jako jsou například kotvy pro výstup do obtížných svahů nebo aktivace echolotů pro zkoumání hloubky vody.

Čeští novináři si mohli Expeditions: A MudRunner Game v předstihu vyzkoušet a o hře mimo jiné napsali:

„Opět se budete brodit bahnem, překonávat zrádné bažiny a snažit se projet vodu, aniž byste v ní utopili svůj lehký terénní vůz, off-road speciál, těžké nákladní automobily nebo dálniční náklaďák. Rozdíl je v tom, že tentokrát máte k dispozici nejmodernější vychytávky, které vás často zachrání,“ potvrzuje novinky Michal Burian z Indian-tv.cz.

„Vozidla mají nově inventář, do kterého si můžete pořídit spoustu vychytávek od zvedáku, který vás vrátí na kola, přes kotvu, díky níž nebudete mít nouzi o záchytný bod pro naviják, až třeba po sonar, který vám zase prozradí, kde je voda nejhlubší. To abyste znali nejlepší cestu pro zdolání rozvodněného toku. V terénu vám rovněž pomůže možnost snížit tlak v pneumatikách, čímž získáte větší přilnavost za cenu vyšší spotřeby paliva,“ všiml si Patrik Hajda z Games.cz.

„Pokud vás původní titul bavil, Expeditions vás pohltí nejen novými mapami, výzvami a vybavením, nýbrž také vylepšením pod kapotou. Hned jsme si všimli lepšího grafického kabátku a propracovanějšího fyzikálního enginu. Výsledkem je, že na prodírání se bahnem a zdolávání kopců se lépe kouká a kola se více propadají do bahna a mizí ve vodě. Vylepšeny jsou také zvuky a třešničkou na dortu je přehlednější uživatelské rozhraní. Díky němu je snazší vybrat vybavení, které zrovna potřebujete,“ dodal Burian.

Expeditions: A MudRunner Game s českými titulky vyjde 5. března 2024 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC a 26. března 2024 pro Nintendo Switch.

Předobjednejte si hru a získejte Great Don 71 – speciální kosmetický předmět pro SUV Don 71.

Expeditions: A MudRunner Game