Chef Life nabídne možnost získání Michelinových ocenění

Chef Life nabídne možnost získání Michelinových ocenění
Chef Life nabídne možnost získání Michelinových ocenění
Chef Life nabídne možnost získání Michelinových ocenění
Chef Life nabídne možnost získání Michelinových ocenění

CHEF LIFE, JEDINÝ KUCHAŘSKÝ HERNÍ SIMULÁTOR VYVINUTÝ VE SPOLUPRÁCI S MICHELINOVÝM PRŮVODCEM

NACON a studio Cyanide s radostí představují svou spolupráci s průvodcem MICHELIN v novém traileru ke hře Chef Life: A Restaurant Simulator, kterou si můžete už nyní předobjednat. Hra umožňuje hráčům vžít se do role majitele restaurace a usilovat o získání kulinářských ocenění průvodce MICHELIN tím, že budou excelovat v kuchyni, vybírat ty nejlepší ingredience a spoléhat se na svůj tým, který každý den uspokojí své zákazníky.

Hraje se o tři oficiální ocenění od průvodce MICHELIN

Ve hře Chef Life musíte zajistit kvalitu surovin a jídel, dobrý management služeb a zároveň se starat o finance, aby vaše restaurace prosperovala. Abyste byli vybráni průvodcem MICHELIN a mohli získat jedno z jeho slavných kulinářských ocenění, musíte brát v potaz několik kritérií, která bude hodnotit anonymní inspektor, stejně jako ve skutečném životě. Být vybrán průvodcem MICHELIN je první krok k ocenění Etoile a Bib Gourmand: hráč kvůli nim musí servírovat kvalitní pokrmy. Pro další pokrok budete chtít dosáhnout co nejvyšší úrovně, a především zajistit nejvyšší kvalitu jídla během celého dne, aby byli zákazníci spokojení. Je pak zcela na vás, abyste se rozhodli, ve kterém stylu chcete restauraci provozovat: bistronomická restaurace anebo gastronomický podnik. Oficiální ocenění Bib Gourmand se udílí hráčům, kteří se rozhodnou vytvořit restauraci s dostupnými cenami a zároveň zajistí vysoce kvalitní pokrmy, stejně jako v reálu. Důslednost k zákazníkům je rovněž klíčovým kritériem pro obdržení tohoto ocenění. Nakonec se hráč může rozhodnout usilovat o slavnou hvězdu MICHELINOVA průvodce a stát se tudíž hvězdným restauratérem. Kvůli tomu se posuzuje vytříbenost vaší kuchyně podle stejných kritérií a stejných pilířů hodnocení, které tvoří slavnou metodiku anonymních inspektorů průvodce: výběr produktu, mistrovské zvládnutí kulinářských technik, harmonie chutí, vyjádření osobnosti šéfkuchaře na talíři a konzistence kvality nabízeného zážitku.

Realistický systém hodnocení

Ocenění MICHELINOVA průvodce Etoiles jsou velmi očekávanou každoroční událostí pro francouzské i mezinárodní restauratéry. Kvůli co možná nejautentičtějšímu zážitku vám hra Chef Life nabízí příležitost obdržet oficiální oblek a příslušnou plaketu za každou odměnu, kterou získáte. Díky tomu se budete moci odlišit od ostatních ještě víc, na základě vytříbenosti svého podniku a osobitosti své kuchyně.

Chef Life: A Restaurant Simulator vyjde na PC, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a Nintendo Switch 23. února 2023. Pro předobjednávky je navíc zdarma DLC Bon Appétit obsahující elegantní outfit pro šéfkuchaře a 3 ryze francouzské gastronomické recepty.

Chef Life: A Restaurant Simulator