Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost

Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost
Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost
Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost
Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost

Chivalry 2 zadarmo zdvojnásobí velikost, nový trailer z E3 představuje plány po vydání

Kdo:

Torn Banner Studios je nezávislé videoherní vývojářské studio se sídlem v kanadském Torontu. Po vydání cenami ověnčeného a žánrově revolučního hitu pro více hráčů Chivalry: Medieval Warfare tým usilovně pracuje na „skutečném pokračování“ jménem Chivalry 2 s podporou vydavatele Tripwire Presents a celosvětového maloobchodního vydavatele Deep Silver.

Co:

Dokonalé středověké bojiště je tady! Chivalry 2 je už k dispozici pro PC (prostřednictvím Epic Games Store), počítačové zábavní systémy PlayStation®4 a PlayStation®5, skupinu zařízení Xbox One a konzolové systémy Xbox Series X|S. Pro vývojáře z Torn Banner Studios je to však jen začátek vzrušující výpravy!

Sledujte společně s ředitelem Torn Banner Studios a kreativním ředitelem Chivalry 2 Stevem Piggottem a vedoucími vývoje vzrušující prezentaci rozpracovaného obsahu po vydání, který byl poprvé představen v rámci PC Gaming Show 2021. Podívejte se na zcela novou mapu s týmovými úkoly Galencourt, plnou okázalé středověké architektury a zničitelných lodí – a užijte si sestřih chystaných nových zbraní, nového bojového stylu v sedle koní a další.

„Chivalry 2 v okamžiku premiéry je jen základ. Hru jsme záměrně vytvořili tak, abychom ji mohli rozvíjet,“ říká ředitel Torn Banner Studios a kreativní ředitel Steve Piggott. „Na obsahu po vydání chceme pracovat ještě dlouho. Velikost hry se zdarma minimálně zdvojnásobí.“

Kdy:

Pokud chcete sledovat aktuální novinky o Chivalry 2 včetně novinek o obsahu po vydání, přihlaste se k odběru newsletteru na oficiálních stránkách, přidejte se na oficiální server Chivalry 2 na Discordu a sledujte vývojáře na Twitteru, Facebooku a YouTube.

Kde:

Chivalry 2 už je k dispozici pro platformy PC, PS4, PS5 a X1/XX u všech dobrých prodejců.