Commodore C64 MAXI

Novinka
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Commodore C64 MAXI
Kód0006174
Záruka24 měsíců
EAN4020628739768
Popis

C64 se vrací, tentokrát ve skutečné velikosti s funkční klávesnicí pro zapálené fanoušky retro domácích počítačů. Obsahuje tři režimy, mezi kterými můžete přepínat: C64, VIC 20 a herní kolotoč. Připojte se k libovolné moderní televizi přes HDMI a užijte si ostrou HD grafiku se 720p, na 60 Hz či 50 Hz.

K hardwaru je přibalen i aktualizovaný joystick, který nyní obsahuje mikro spínače, takže přiložené hry jsou zábavnější než kdy dřív.

Na herním kolotoči je předinstalovaných 64 her včetně klasik jako California Games, Paradroid a Boulder Dash, s novými přídavky v podobě Attack of the Mutant Camels, Hover Bovver, Iridis Alpha a Gridrunner.

Navrch dostanete nedávno vydanou střílečku Galencia a textovou adventuru Planet of Death, takže si budete moct připomenout zlatou éru skutečného hraní na klávesnici! Díky THEC64® si budete moci načítat a ukládat vlastní soubory a hry pomocí USB disku (včetně titulů na více discích) a programovat v C64 nebo VIC 20 BASIC.

 • Připojte se k televizi či monitoru se 720p přes HDMI a užijte si strhující HD zážitek.
 • Vyberte si z různých možností zobrazení, včetně filtru CRT.
 • Uložte si postup hrou, kdykoliv budete chtít.
 • Pomocí USB si můžete přidávat vlastní hry/programy *, aktualizovat firmware* připojovat vlastní zařízení.
 • Využívejte funkcí jako na původním počítači C64 nebo VIC 20 anebo si zahrajte kteroukoliv z přiložených 64 her v herním kolotoči.

*Vyžaduje flash disk USB, který není součástí balení.

OBSAHUJE

 • Počítač THEC64 ve skutečné velikosti*
 • Joystick s mikro spínači THEC64 (1,5m kabel)
 • HDMI kabel (1,2 m)
 • Napájecí USB kabel (1,2 m) s AC adaptérem
  *Tento domácí počítač vyžaduje HD TV nebo monitor s portem HDMI a reproduktory.

KOMPLETNÍ SEZNAM HER

Alleykat, Anarchy, Attack of the Mutant Camels, Avenger, Battle Valley, Bear Bovver, Boulder Dash, Bounder, California Games, Chips Challenge, Confuzion, Cosmic Causeway, Cyberdyne Warrior, Cybernoid II, Deflektor, Destroyer, Everyone’s a Wally, Firelord, Galencia, Gateway to Apshai, Gribbly’s Day Out, Gridrunner (VIC 20), Heartland, Herobotix, Highway Encounter, Hover Bovver, Impossible Mission, Impossible Mission II, IO, Iridis Alpha, Jumpman, Mega Apocalypse, MissionAD, Monty Mole, Monty on the Run, Nebulus, Netherworld, Nodes of Yesod, Paradroid, Pitstop II, Planet of Death, Psychedelia (VIC 20), Ranarama, Robin of the Wood, Silicon Warrior, Skate Crazy, Speedball 2, Spindizzy, Steel, Street Sports Baseball, Street Sports Basketball, Summer Games II (včetně událostí Summer Games), Super Cycle, Sword of Fargoal, Temple of Apshai Trilogy, The Arcof Yesod, Thing Bounces Back, Thing on a Spring, Trailblazer, Uridium, Who Dares Wins II, Winter Games, World Games, Zynaps.

Design produktu a balení se může změnit.

sortimentPlayman/Koch Media
platformaherní retro konzole
jazykanglický