Crysis Remastered Trilogy je na pultech obchodů!

Crysis Remastered Trilogy je na pultech obchodů!
Crysis Remastered Trilogy je na pultech obchodů!
Crysis Remastered Trilogy je na pultech obchodů!
Crysis Remastered Trilogy je na pultech obchodů!

Výhodná univerzální kolekce tří ikonických her Crysis, remasterovaných kvůli úžasnému výkonu na dnešních herních platformách, je v prodeji!

Společnost Crytek vydává v těchto dnech Crysis Remastered Trilogy, jejíž součástí jsou remastery her Crysis, Crysis 2 a Crysis 3. Každá legendární hra v této velmi výhodné kolekci byla optimalizována a rozšířena tak, aby byla lepší a rychlejší než kdy dřív.

Podrobnosti o vydání Crysis Remastered Trilogy

Fyzickou kopii Crysis Remastered Trilogy si hráči mohou koupit na platformy Xbox a PlayStation a jako bonus dostanou exkluzivní pohlednici.

Vlastnosti Crysis Remastered Trilogy

Crysis Remastered Trilogy obsahuje všechny slavné, akcí nabité a strhující bitvy v sandboxových úrovních, aktualizovaných díky vylepšenému nasvícení a vizuálně obohaceným postavám, zbraním a prostředím, s texturami ve vyšším rozlišení kvůli křišťálově čisté grafice. Remastery jsou optimalizované na konzole nové generace, díky čemu podávají výrazně lepší výkon. Například původní hry se hrály v rozlišení 720p a až se 30 FPS. Krásné a svěží remastery na Xbox Series X a PlayStation 5 se hrají v rozlišení mezi 1080p a 4K a až se 60 FPS.

Crysis Remastered Trilogy obsahuje:

Crysis Remastered:

Co začíná jako jednoduchá záchranná mise, se promění v bojiště nové války, protože nad ostrovy Lingšan se srocují mimozemští vetřelci. Hrajete za super vojáka Nomáda a jste vyzbrojeni mocným nano oblekem, který je vybaven rychlostí, silou, zbrojí a neviditelností. Používejte rozsáhlý arzenál modulárních zbraní, přizpůsobujte taktiku a vybavení a dominujte nad nepřáteli v obrovském sandboxovém světě.

Crysis 2 Remastered:

Mimozemšťani se vrátili do světa zpustošeného klimatickými pohromami. Vetřelci ničí New York a chystají útok, který hrozí totálním vyhlazením lidstva. Vy naštěstí máte technologii, díky které můžete vést hnutí odporu – vylepšený nano oblek 2.0. Přizpůsobte si oblek a zbraně v reálném čase, zpřístupněte si silné nové schopnosti a pusťte se do boje za přežití lidstva.

Crysis 3 Remastered:

New York City se proměnil v rozsáhlý městský prales zastřešený obřím nanodómem. Bojujte v sedmi odlišných čtvrtích proti lidským i mimozemským jednotkám, používejte prvotřídní technologii nanoobleku a pomocí brutální síly nebo kradmého přístupu dosáhněte svých cílů. Jelikož máte i smrtonosný Predator Bow, neexistuje špatný způsob, jak zachránit svět.

Ve hře Crysis Remastered 1 a 2 je možné u obou platforem zapnout české titulky. Crysis 3 remastered je k dispozici v angličtině. Více informací o Crysis Remastered Trilogy najdete zde.