Crysis Remastered Trilogy vyjde 15. října

Crysis Remastered Trilogy vyjde 15. října
Crysis Remastered Trilogy vyjde 15. října
Crysis Remastered Trilogy vyjde 15. října
Crysis Remastered Trilogy vyjde 15. října

Studio Crytek oznámilo, že Crysis Remastered Trilogy, výhodné kompletní balení s remastery ikonických kampaní pro jednoho hráče z her Crysis, Crysis 2 a Crysis 3, vyjde v krabicové verzi na platformy Xbox a PlayStation 15. října.

Crysis Remastered Trilogy je optimalizovaná a vylepšená na konzole nové generace, takže hry Crysis se budou hrát plynuleji a lépe než kdy dřív. Původní hry se v průměru hrály v rozlišení 720p a až se 30 FPS. Remastery Crysis se na Xbox Series X a PlayStation 5 se budou hrát mezi 1080p a 4K se 60 FPS, a to díky dynamickému rozlišení pro vynikající výkon na dnešním hardwaru. Kromě výrazného zvýšení výkonu bude Crysis Remastered Trilogy zahrnovat vylepšené nasvícení a vizuálně vylepšené postavy, zbraně a prostředí, jakož i textury ve vysokém rozlišení kvůli křišťálově čisté grafice.

„Máme radost, že hráčům můžeme přinést značku Crysis v podobě Crysis Remastered Trilogy.“ řekl projektový vedoucí Steffen Halbig. „Hráči se mohou těšit na to, že znovu prožijí dobrodružství se strhující grafikou, plynulým počtem snímků a kvalitními texturami na platformě dle své preference, a to s bleskovou hratelnost se 60 FPS dostupnou na PC a konzolích nové generace, o celé řadě dalších grafických optimalizací ani nemluvě. Doporučujeme všem hráčům podívat se na srovnávací trailery, aby tyto rozdíly viděli na vlastní oči“.

Ještě před vydáním, které se plánuje na 15. října, vydal Crytek srovnávací videa, na kterých můžete spatřit rozdíl mezi remastery na Xbox Series X proti původním hrám na Xbox 360, a také trailer se srovnáním verzí na PlayStation 3 a PlayStation 5. Srovnání pro PC verzi se chystá již brzy. Výše se můžete podívat na rozdíly ve verzích hry.

Crysis Remastered Trilogy vyjde na konzole PlayStation a Xbox 15. října.

Nintendo Switch obdrží vlastní verzi Crysis Remastered, díky které hráči budou moci získat exkluzivní bonusovou pohlednici, tato verze vyjde už 28. září.