Cyberpunk 2077 — Odhalení tvůrců soundtracku

Cyberpunk 2077 — Odhalení tvůrců soundtracku

CD PROJEKT RED odhalil některé z interpretů, kteří přispějí k soundtracku k chystané hře Cyberpunk 2077.

CD PROJEKT RED vydal video s pohledem do zákulisí tvorby soundtracku ke hře Cyberpunk 2077. Toto video s názvem Cyberpunk 2077 — Jak se tvořila hudba obsahuje komentáře od následujících umělců a hudebníků, kteří nahráli hudbu ke hře: Run the Jewels, Refused, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy a Tina Guo, díky kterým hráči dostanou ochutnávku toho, co mohou od hudby v Night City očekávat.

Podívejte se na video k Cyberpunk 2077 – Jak se tvořila hudba (u videa si můžete zapnout české titulky)

Grimes (Claire Elise Boucher) se navíc v rámci spolupráce s CD PROJEKT RED objevila na The Game Awards 2019, kde na scéně živě předvedla svou skladbu 4ÆM. Představení doprovázela hudba inspirovaná světem hry Cyberpunk 2077. Kromě toho, že Claire nahrála hudbu pro hru, bude také ve hře dabovat postavu Lizzy Wizzy — nesmírně populární popovou hvězdu ve světě Cyberpunku.

Podívejte se na Cyberpunk 2077 – Grimes předvádí 4ÆM živě na The Game A

 

 Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4, přičemž verze pro Google Stadia má vyjít ještě tentýž rok. Více informací o hře najdete na Facebooku, Twitteru a na cyberpunk.net.