Cyberpunk 2077 právě vychází!

Cyberpunk 2077 právě vychází!

CD PROJEKT RED zve hráče z celého světa do Night City při příležitosti oficiálního vydání hry Cyberpunk 2077 — nejnovějšího akčně dobrodružného RPG v otevřeném světě od tohoto studia.

Ve hře Cyberpunk 2077 se hráči ocitnou v roli nadějného žoldáka V ve futuristické megalopoli Night City — v korporacemi ovládaném městě posedlém technologií a tělovými modifikacemi. V rámci pátrání po prototypovém implantátu, který skrývá klíč k nesmrtelnosti, se hráči potkají s řadou vícevrstvých postav včetně rebelského rockerboye Johnnyho Silverhanda (kterému propůjčil hlas Keanu Reeves), budou si vylepšovat postavu díky kyberwaru, který upravuje schopnosti, a dělat obtížná rozhodnutí, která změní příběh i svět kolem nich.

Cyberpunk 2077 je v prodeji právě teď na PC, Xbox One a PlayStation 4 s českými titulky na všech platformách. Hra je rovněž hratelná na konzolích Xbox Series X|S a PlayStation 5. Později vyjde bezplatný upgrade pro Cyberpunk 2077, který využije všechny možností hardwaru nové generace a který bude dostupný pro majitele verzí na Xbox One a PlayStation 4.