Darksiders III vychází na Nintendo Switch

Darksiders III vychází na Nintendo Switch
Darksiders III vychází na Nintendo Switch
Darksiders III vychází na Nintendo Switch
Darksiders III vychází na Nintendo Switch

Víme, že každý chce být Jezdcem apokalypsy. A nyní je to možné! Pořiďte si Darksiders III na Switch a staňte se jezdcem, jakým byste měli být (v autobusu nebo ve vlaku). Hlavně ne na motorkách – tam se soustřeďte na silnici, ano? Dnes se epické dojíždění a epické souboje konečně snoubí dohromady, protože Darksiders III konečně vychází na Nintendo Switch™. Užijte si příběh třetího a dost možná nejdrsnějšího jezdce: Zuřivosti. Apokalypsa je ve vašich rukou!

O hře Darksiders III

Hráči se vracejí na apokalyptickou planetu Zemi v Darksiders III, akčním dobrodružství typu hack-n-slash, kde se ujímají role ZUŘIVOSTI na výpravě, při níž má za úkol ulovit a sesadit Sedm smrtelných hříchů. Do boje od nebeských výšin po hlubiny pekla tentokrát Spálená rada povolala ZUŘIVOST, jejímž úkolem není nic menšího než znovu nastolit rovnováhu mezi dobrem a zlem. Krom toho, že je ZUŘIVOST nejdivočejší ze ČTYŘ JEZDCŮ APOKALYPSY, je také mocná kouzelnice, jejíž podoba se vyvíjí v průběhu hry spolu s jejími schopnostmi a arzenálem zbraní. Rozsáhlý herní svět Darksiders III se představí jako živoucí planeta Země, která je zpustošená válkou a rozkladem a kde si příroda bere zpět do své náruče vše, co jí bylo kdysi lidmi vyrváno. Hráči budou cestovat mezi různými prostředími, bojovat proti nadpozemským tvorům, odemykat hádanky a dále rozvíjet příběh série Darksiders.

Hra Darksiders III na Nintendo Switch je již v prodeji. Verze pro Nintendo Switch™ vychází s oběma DLC – Keepers of the Void a The Crucible.