Dead Island 2 HELL-A Edition PS5

Akce
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Dead Island 2 HELL-A Edition PS5
Kód0007628
EAN4020628681418
Datum vydání21.4.2023
Popis

Smrtící virus se šíří po Los Angeles a mění jeho obyvatele ve žravé zombie. Město je v karanténě a armáda ustoupila. Jste pokousaní, nakažení, ale víc než jen imunní a učíte se využívat svou vnitřní zombii.

Budoucnost LA (a lidstva) držíte v rukou pouze vy a hrstka dalších vychloubačných kreténů, kteří jsou vůči tomuto patogenu náhodou odolní. Zatímco budete odhalovat pravdu za epidemií, zjistíte, kdo – nebo co – jste zač. Přežijte, vyvíjejte se, zachraňte svět – prostě další den v LA!

Oblíbená sága se zombiemi se vrací s jedinečnou kombinací hororu, temného humoru a bláznivým vražděním zombií, které dohromady tvoří epické brakové dobrodružství.

Dead Island 2 je strhující akční RPG z pohledu první osoby, která hráče zavede na zcela nové hřiště. Prozkoumejte ikonické Los Angeles utopené ve vnitřnostech, stylové, živoucí a zamořené zombiemi. Seznamte se s úžasnými postavami. Zabíjejte bezpočet protivníků s neuvěřitelně krvavými detaily. A vyviňte se a staňte se ultimátním zabijákem zombií.

Uvidíme se v pekle!

Prozkoumejte pekelné Los Angeles – Dead Island 2 hráče zavede do těch nejslavnějších lokací Města andělů, nyní potřísněných hrůzou, během vzrušující brakové výpravy z živoucího předměstí Beverly Hills po svéráznou promenádu Venice Beach.

Brutální kontaktní sandbox – Souboje nabídnou ten nejintenzivnější, brutální a násilný zážitek z pohledu první osoby, se spoustou zbraní a taktických (a krvavých) možností, jak se prosekat hordou zombií. Ať už budete krájet, drtit, pálit, či trhat, chceme, abyste to skutečně pocítili.

Staňte se ultimátním zabijákem zombií – Na výběr máte šest postav, přičemž každá má vlastní jedinečnou osobnost a dialogy. Schopnosti každého zabijáka si můžete kompletně přizpůsobit díky našemu zcela novému systému schopností, který vám umožní okamžitě přerozdělit body a vyzkoušet si ty nejšílenější kombinace.

Zamoření zombií – Jste připraveni užít si jeden z nejpokročilejších systémů likvidace ve hrách? Naše LA se hemží zombiemi, které vypadají a chovají se zcela realisticky. Tyto zmutované obludy jsou oživeným, prohnilým srdcem Dead Island 2 s desítkami odlišných druhů zombií, z nichž každý má vlastní mutace, útoky a stovky vizuálních variant s motivy LA. Naše monstra jsou neutuchající, nároční a opravdoví obyvatelé Los Angeles. Dokážete přežít?

Filmové kooperativní dobrodružství – Jako správný zážitek RPG nabízí Dead Island 2 spoustu napínavých úkolů, šílenou hrstku postav a strhující brakový příběh, který vás skutečně ponoří do svého zvráceného světa. Znovuhratelnost je zaručená. K tomu přidejte bláznivý kooperativní režim až pro tři hráče a zůstanete v LA na hodně dlouhý (a brutální) výlet.

LIMITOVANÁ KRABICOVÁ VERZE HELL-A EDITION OBSAHUJE

Tato limitovaná edice je plná jedinečných předmětů ze zbrusu nového hřiště Dead Island 2, kde budete likvidovat zombie. Od Santa Monica Pier po Venice Beach – považujte to za vlastní osobní turné po pekelném Los Angeles.

The HELL-A Edition obsahuje:

  • Exkluzivní SteelBook® s herním diskem
  • Expansion Pass
  • Turistickou mapu Venice Beach
  • 6 x tarotové karty Slayer
  • 2 x připínací odznaky
  • 1 x nášivku
  • Golden Weapons Pack
  • Pulp Weapons Pack
  • Memories of Banoi Pack

DEAD ISLAND 2 EXPANSION PASS

Epické hororové brakové dobrodružství Dead Island 2 pokračuje díky Expansion Pass. Užijte si dvě zcela nové kapitoly hlavního příběhu, které vyjdou po vydání a budou zahrnovat nové mise, nepřátele, zbraně, schopnosti a oblasti pekelného Los Angeles, které můžete prozkoumat.

GOLDEN WEAPONS PACK

Naši zabijáci do toho vkládají všechno a vy budete chtít udělat to samé díky Golden Weapons Pack. Zabíjejte stylově díky nádherně zdobenému mlatu Abuela’s Ashes a pistoli Sam B’s One Hit Wonder.

PULP WEAPONS PACK

Pulp Weapons Pack obsahuje dvě charakteristické zbraně, které jistě zanechají dlouhodobý dojem: Homewrecker a Eye Opener.

MEMORIES OF BANOI PACK

Memories of Banoi Pack obsahuje dvě jedinečné zbraně: válečnou palici Banoi a baseballovou pálku Memories of Banoi. Dále pak speciální kartu schopností Personal Space, která oslavuje původní hru Dead Island – nezbytný přídavek do arzenálu každého zabijáka zombií.

SortimentPlayman/Plaion
PlatformaPS5
Žánrakční
Jazykčeské titulky
Související produkty