Detroit Become Human PC

Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Detroit Become Human PC
Kód0005902
EAN8595172607932
Popis

Vstupte do blízké budoucnosti metropole Detroit v roce 2038 – do města oživeného uvedením vysoce pokročilých androidů, kteří žijí jen proto, aby sloužili lidstvu. Ale to se všechno změní… Vžijte se do kůže tří odlišných androidů, zatímco se tento odvážný nový svět potácí na pokraji chaosu. Vaše rozhodnutí dramaticky ovlivní, jak tento napínavý rozvětvený příběh dopadne. Ve hře jsou tisíce možností a desítky konců. Jak ovlivníte budoucnost Detroitu?

Hlavní postava

To, jak budete ovládat Karu, Connora a Markuse, může být otázka života a smrti – a i když jeden z nich zaplatí cenu nejvyšší, příběhu půjde dál…

Markus

Poté, co Markus uteče svému pánovi a přidá se k rostoucí tajné frakci disidentů, převezme velení organizovaného hnutí za osvobození detroitské populace androidů. Otázka je, jak dá Markus lidem najevo svoje úmysly? Povedete ho po cestě pacifistického odloučení… nebo zpupného násilí? Vaše možnost zažehnout jiskru, která by mohla vést k povstání androidů, spočívá právě v odbojném Markusovi.

Kara

Podívejte se na zchudlou a utiskovanou část Detroitu očima nově vyrobeného androida, který se vymanil ze svého programu.

Kara byla zařazena jako odpadlík a nyní je na útěku s nevinnou dívkou, kterou se zapřisáhla ochránit. Následně se ocitá v krutém světě, ve kterém ji musíte vést, aby buď přijala svou vlastní nerovnost… nebo aby se proti ní snažila bojovat a ochránit svou svěřenkyni.

Connor

Staňte se špičkovým prototypem androida, který vyšetřuje zločiny a nepokoje v uspěchané detroitské metropoli.

V roli speciálního policejního vyšetřovatele Connora je vaším úkolem pomáhat detroitské policii při stopování odpadlíků – androidů, kteří se vymanili ze svého programu, opustili svoje majitele nebo se vydali na cestu zločinu.

Zůstanete ve službě chladným, vypočítavým a neúprosně analytickým robotem? Nebo začnete soucítit s bídou ostatních androidů a zpochybníte legitimnost svého poslání?

sortimentComgad/Quantic
platformaPC
žánrAdventura
jazykčeské titulky