DIRT 5 právě vychází

DIRT 5 právě vychází

CHCETE SE TROCHU UŠPINIT?

6. listopadu 2020 – Společnost Codemasters® dnes slaví vydání hry DIRT 5™ na počítačový zábavní systém PlayStation®4, na skupinu zařízení Xbox One včetně Xbox One X a na PC. Hra DIRT 5, kterou vyvinulo studio Codemasters Cheshire, nabízí rozmanitou kombinaci herních režimů od tradičního závodění na několika terénech přes tvorbu arén díky Playgrounds až po řadu funkcí pro více hráčů včetně her třetích stran.

DIRT 5 přináší vylepšený závodní zážitek se 70 trasami, 10 lokacemi a 13 třídami vozidel. Pokud chtějí hráči uspět v DIRT Series, musí ovládnout závodní auta, terénní vozy, buginy a další. Kariéra se může pochlubit ikonami na poli herního dabingu, mezi které patří Troy Baker a Nolan North, ale také James Pumphrey a Nolan Sykes z Donut Media. Svou troškou přispěly i herní a motosportovní osobnosti.

V rámci nejambicióznějšího titulu DIRT umožňují Playgrounds vytvářet, sdílet a objevovat vlastní arény napříč třemi typy soutěží: Gate Crasher, Smash Attack a Gymkhana. Po ověření ze strany tvůrce budou Playgrounds dostupné pro každého, takže hráči si je budou moci stáhnout a zveřejňovat svá nejlepší skóre na globálním žebříčku.

„DIRT 5 je konečně v prodeji a my se nemůžeme dočkat, až s našimi hráči naskočíme do lobby,“ prohlásil Robert Karp, ředitel vývoje DIRT 5 v Codemasters. „Tým odvedl neuvěřitelnou práci a hra nabízí velkou rozmanitost. Od Playgrounds přes skupinové režimy až po akční závody, DIRT 5 fanouškům závodů přináší řadu věcí, které zbožňují, a ještě něco navíc.“

DIRT 5 na Xbox Series X|S vyjde po celém světě 10. listopadu. Verze pro PlayStation®5 vyjde 19. listopadu. Hra podporuje Xbox Smart Delivery a bezplatný upgrade na PlayStation, když hráči přejdou na Xbox Series X|S nebo PlayStation 5.

DIRT 5 pro Playstation 4, Xbox One a PC je již v prodeji.