Dying Light 2 Stay Human: Seznamte se s Lawan

Dying Light 2 Stay Human: Seznamte se s Lawan
Dying Light 2 Stay Human: Seznamte se s Lawan
Dying Light 2 Stay Human: Seznamte se s Lawan
Dying Light 2 Stay Human: Seznamte se s Lawan

Dying Light 2 Stay Human: 4. epizoda Dying 2 Know odhaluje novou postavu

Společnost Techland vydala čtvrtou epizodu Dying 2 Know (D2K), původního webového seriálu, který rozebírá svět hry Dying Light 2 Stay Human. Díky této epizodě se hráči mohou zblízka podívat na Město a nahlédnout do zákulisí procesu nahrávání hudby v Abbey Road Studios. Společnost Techland rovněž oznámila spolupráci se slavnou herečkou Rosario Dawson, která propůjčila svůj hlas důležité herní postavě.

Čtvrtá epizoda D2K představila Lawan, novou důležitou herní postavu, kterou ztvárnila Rosario Dawson (Mandalorian, Sin City). Během show se diváci dozvěděli podrobnosti o Lawanině roli v příběhu Dying Light a o jejím vztahu k Aidenovi.

Divákům se rovněž naskytl pohled do zákulisí nahrávání hudby, kterou Olivier Deriviere vytvořil v Abbey Road Studios, v jednom nejuznávanějším studiu v UK (dříve ho používali umělci jako The Beatles, Pink Floyd a U2). Konečný výsledek čili hlavní motiv Run, Jump, Fight z Dying Light 2 Stay Human, který vytvořil Olivier Derivière ve spolupráci s The London Contemporary Orchestra, si můžete úplně poprvé poslechnout zde. Techland dále zveřejnil informace o skladatelově přístupu k videohrám a o tom, jak tým jeho vizi a hudbu implementoval do Dying Light 2 Stay Human.

Všichni hráči, kteří už se nemohou dočkat, až vstoupí do zpustošeného světa hry Dying Light 2 Stay Human, si mohou čekání zkrátit hraním prvního dílu Dying Light na Nintendo Switch, který pro tuto platformu vyjde už 19. října.

Hra Dying Light 2 Stay Human, kterou vydává společnost Techland, vyjde 4. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch (cloudová verze). Veškeré předobjednávky budou obsahovat exkluzivní digitální Reload Pack s jedinečným kostýmem, zbraní a skinem padáku.