Elex II PS4

Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Elex II PS4
Kód0007050
EAN9120080077097
Datum vydání1.3.2022
Popis

ELEX II je pokračování hry ELEX, hry na hrdiny v otevřeném světě od Piranha Bytes, cenami ověnčených tvůrců sérií Gothic a Risen. ELEX II se vrací do postapokalyptického sci-fi světa Magalan, s obrovským prostředím, které můžete prozkoumat díky bezkonkurenční svobodě pomocí jetpacku – v rámci epického příběhu budete moct cestovat dle libosti!

Několik let poté, co Jax porazil Hybrid, se z nebes snáší nová hrozba, která rozpoutává nebezpečnou sílu temného Elexu a ohrožuje veškerý život na planetě. Aby Jax ubránil mír na Magalanu a bezpečí své vlastní rodiny, musí se vydat na speciální misi. Během ní bude muset přesvědčit frakce, aby se spojily proti vetřelcům.

Ponořte se do obrovského, ručně vyrobeného, naprosto jedinečného světa s více frakcemi a rozmanitým prostředím, zasazeného do postapokalyptického sci-fi světa.

Vlastnosti hry:

  • Objevujte planetu Magalan díky bezprecedentní svobodě pomocí spolehlivého jetpacku, takže budete moct cestovat po mapě, a dokonce i létat!
  • Interagujte se zabydleným světem plným jedinečných nehráčských postav (NPC), které si budou pamatovat, co jste udělali, a budou reagovat podle toho.
  • Nehráčské postavy se přidají k vaší skupině nebo z ní odejdou podle toho, jak se budete chovat. Taky mohou zemřít, což bude mít dopad na příběh.
  • Zapojte se do plynulého kontaktního i střeleckého boje s nesmírně vylepšeným systémem ovládání.
  • Prožijte příběh, kde mají vaše činy následky a kde se ponoříte do světa morálního rozhodování.

SortimentComgad/THQ
PlatformaPS4
Žánrakční
Jazykanglický
Související produkty