FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO

Akce
Doporučujeme
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
Kód0007018
EAN3307216162520
Datum vydání1.3.2023
Popis

Ubicollectibles hrdě představuje novou figurku přímo inspirovanou postavami a příběhem z hry FAR CRY® 6. Tato vysoce kvalitní soška zachycuje Antóna Castilla, prezidenta a vůdce Yary, a jeho dospívajícího syna Diega. Mladý dědic Yary, sedící v otcově velikém křesle, opatrně drží Antónovu zbraň – pistoli M1911 ráže .45 ozdobenou rodinným znakem. Antón je rozhodnutý udělat cokoliv pro to, aby Diego kráčel v jeho stopách, a hledí vstříc budoucnosti, v níž jeho syn nese dál rodinnou pochodeň. Jenže ačkoliv Diega vychoval diktátor, je to stále jen mladý chlapec, lapený mezi touhou řídit svůj vlastní osud a pocitem, že musí naplnit otcova očekávání.

Hlavní rysy:

  • Věrné ztvárnění proslulé dvojice antagonistů ze hry Far Cry 6, Antóna a Diega Castillových, kterým vdechli život hollywoodské hvězdy Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco).
  • Nesmírně realistická figurka s jemnými detaily a texturováním.
  • Součástí je jedinečný kód pro zpřístupnění talismanu pro zbraň „The Lion of Yara“.
  • Výška: 26 cm
  • Materiál: PVC

Popis postav:

Antón je vůdce Yary a její nelítostný diktátor. K moci se dostal díky příslibu, že obnoví bývalou slávu svého kdysi bohatého ostrovního národa, a svou vizi ráje na zemi hodlá prosadit dle zásady, že účel světí prostředky. Se svým třináctiletým synem Diegem stojícím věrně po jeho boku má Antón budoucnost Yary pevně ve svých rukou.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaFigurky
Související produkty