Far Cry 6 vyjde 7. října

Far Cry 6 vyjde 7. října
Far Cry 6 vyjde 7. října
Far Cry 6 vyjde 7. října
Far Cry 6 vyjde 7. října

ZAŽEHNĚTE PARTYZÁNSKOU REVOLUCI VE HŘE FAR CRY® 6, KTERÁ VYJDE 7. ŘÍJNA 2021

Probuďte v sobě ducha „řešitele“ a rozpoutejte chaos proti jednotkám Antóna Castilla

Společnost Ubisoft oznámila, že Far Cry® 6 vyjde po celém světě 7. října na Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, Amazon Luna a Windows PC exkluzivně na Epic Games Store a Ubisoft Store. Hra bude rovněž dostupná v rámci Ubisoft+, předplacené služby od Ubisoftu. V tropickém ráji Yara, který zamrzl v čase v srdci Karibiku, hráči prožijí nával adrenalinu a chaotické partyzánské souboje, jelikož se přidají k revoluci a budou chtít zachránit yarský lid před utlačovatelskou vládou diktátora Antóna Castilla a jeho náctiletého syna Diega – kterým vdechli život Giancarlo Esposito (Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco). Vývoj hry Far Cry 6 vede Ubisoft Toronto.

V roli místního Yařana a vojenského odpadlíka jménem Dani Rojase se hráči ocitnou v partyzánském hnutí v době, kdy brutální Antónova vláda dosahuje nových výšin a po celé zemi se rozhořívá plamen revoluce. Hráči si budou moci vybrat, jestli budou chtít hrát za ženskou či mužskou verzi hlavní postavy, a spojí síly s barvitou hrstkou postav, mezi které patří vůdkyně revoluční skupiny Libertad Clara Garcia nebo ostřílený bývalý špion z KGB a partyzánský mistr Juan Cortez. Společně pak budou usilovat o svržení tyrana.

Aby hráči uspěli proti obří převaze Antónova vojska, budou v sobě muset probudit ducha „řešitele“, což je filosofie důvtipnosti uznávaná po celé Yaře, a využít úplně všeho, co mají k dispozici, aby v režimu rozpoutali chaos. Juan Cortez je geniálně tvůrčí „řešitel“ a Far Cry 6 proto nabízí obrovský a nečekaný arzenál přizpůsobitelných zbraní a nástrojů pro „řešitele“. Od kulometu poháněného motorem z motorky po vrhací batoh s naváděnými střelami – když Dani dotlačí ducha „řešitele“ na samotnou hranici, získá sílu celé partyzánské armády.

Far Cry 6 dává hráčům bezprecedentní svobodu, takže si budou moci užít hru tak, jak budou chtít, a věnovat se vlastnímu hernímu stylu, ať už dávají přednost kradmému, či násilnému přístupu. Kromě možností „řešitelů“ budou hráči moci získat tradiční zbraně a používat nové způsoby pohybu po herním světě, jako jsou koně, tanky a šílená vozidla vlastní výroby. Rovněž se budou moci spojit se zcela novými zvířecími společníky, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják, anebo Juanův ochočený krokodýl Guapo, který vojáky rád žere.

V sólové hře či kooperaci pro dva hráče budou hráči objevovat rozsáhlý a kontrastní otevřený svět od bujných džunglí po rozpadající se města. Jelikož Antónova armáda ovládá vzduch, silnice i moře, hráči budou operovat z ukrytých partyzánských táborů po celé zemi, verbovat vojáky a hledat materiály, zatímco budou plánovat svůj příští tah. Hráči se budou muset pohybovat po světě a řešit situace jako skuteční partyzánští válečníci, aby měli jistotu, že každý jejich útok proti režimu dopadne rázně a tvrdě.

Fanoušci, kteří si předobjednají Far Cry 6, získají přístup k balíčku „Libertad Pack“, který obsahuje oblek „Libertad Outfit“ pro Choriza a moderní útočný diskomet „Discos Locos“, který nepřátele přinutí tančit na vlastních hrobech. Fanoušci, kteří si koupí Far Cry 6 na Xbox One či PlayStation®4, si budou moct vylepšit verzi hry na novou generaci Xbox Series X | S a PlayStation®5 bez dodatečných poplatků.

Na Ubisoft Store si nyní můžete předobjednat samostatnou 26cm sošku „Lions of Yara“ v rámci Ubicollectibles, na které je prezident a vůdce Yary Antón Castillo a jeho náctiletý syn Diego. Rovněž obsahuje jedinečný kód, který odemyká zbraňový talisman pro Far Cry 6 s názvem „The Lion of Yara“.

Více informací o Far Cry 6 najdete na: farcry.com

Nejnovější zprávy o Far Cry 6 a všech hrách od Ubisoftu najdete na: news.ubisoft.com