Farming Simulator 19 X-BOX ONE

Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Farming Simulator 19 X-BOX ONE
Kód0005452
Záruka24 měsíců
EAN3512899120310
PopisTechnické parametry

Značka, jíž se prodalo mnoho milionů kusů, učinila další obří krok do roku 2018 – špičkový farmářský simulátor se letos vrací s naprosto přepracovanou grafikou, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty včetně toho nejhlubšího a nejucelenějšího farmářského zážitku na konzolích a PC.

Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato značka kdy nabízela! Usedněte za volant věrně vyobrazených vozidel a strojů od všech předních značek v oboru, mezi které se vůbec poprvé řadí i John Deere, největší světový výrobce zemědělských strojů. K těm dalším patří Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnoho dalších.

Farming Simulator 19 nabídne nová prostředí z Ameriky a Evropy, v nichž můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin - bavlny a ječmene! Starejte se o prasata, krávy, ovce a kuřata - a poprvé se můžete projet i na koni, který vám umožní prozkoumat širé pláně v okolí své farmy ze zcela nové perspektivy.


Farming Simulator 19 je ten nejobsáhlejší a nejkompletnější farmářský zážitek všech dob pro konzole a PC!

platformaXOne
žánrSimulátor farmaření
jazykanglická verze hry

HLAVNÍ PRVKY

Největší pokrok značky Farming Simulator, nyní nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější grafiku všech dob.
Používejte a ovládejte stovky věrně vyobrazených zemědělských vozidel a nástrojů, mezi které se úplně poprvé přidává i ten největší světový výrobce zemědělských strojů na světě: John Deere
Starejte se o svá zvířata, jako jsou prasata, krávy, ovce, kuřata a poprvé také koně
Jezděte na svých koních a zkoumejte širé lány v divokém prostředí plném farmářských aktivit
Rozvíjejte svou farmu online až se 16 hráči a rozšiřujte si zážitek s farmařením díky komunitním modelům na konzolích i PC