Farming Simulator 22 na FarmConu už od 21. července

Farming Simulator 22 na FarmConu už od 21. července

Světová premiéra ukázky ze hry Farming Simulator 22 na FarmConu: GIANTS Software představují online festival

Na letošním FarmConu bude hlavním tématem každoroční události od GIANTS Software hra Farming Simulator 22. Tato událost se bude vysílat od 21. do 23. července na oficiálním kanálu GIANTS Software na Twitchi. Sledujte stream, na kterém vydavatel a vývojář GIANTS Software předvede první ukázku na záběry ze hry Farming Simulator 22.

Pečlivě pěstěný program: premiéra ukázky ze hry, nové funkce a další!

Každý den od 21. do 23. července bude GIANTS streamovat několik hodin, vždy od 20:00 SELČ. Diváci mohou očekávat zajímavé informace přímo od vývojářů – uvidí podrobnější pohled na již oznámené funkce, jako jsou produkční řetězce, a stanou se svědky odhalení dalšího obsahu a neoznámených herních mechanismů.

  • Středa (21. července) představí sezónní změny, novou americkou mapu „Elmcreek“, pohled do zákulisí filmového traileru a další.
  • Čtvrtek (22. července) se soustředí na premiéru ukázky ze hry Farming Simulator 22, na GIANTS Engine 9 a jeho obrovská vylepšení a zcela nové funkce.
  • Pátek (23. července) bude o třech nových plodinách, různých možnostech úprav a o vylepšení zvuku. Rovněž se bude konat balíkovací výzva se skutečnými traktory.
  • Sobota a neděle (24.–25. července) jsou vyhrazeny pro Farming Simulator League, kdy bude soutěžní esportovní liga pokračovat 3. sezónou. Turnajové finále se bude streamovat živě 25. července od 10:00 na Twitchi a YouTube.

A to není vše: odhalíme ještě další funkce a detaily!

Připravte se na překvapení! Další informativní prezentace, několik otevřených diskusí, tomboly a vyhrazené chatové místnosti na Discordu s vývojáři, kde se budou bavit o novinkách dne z FarmConu – to vše odhalíme již brzy. Díky tomuto programu se budou moci fanoušci dozvědět něco víc o hře Farming Simulator 22 a také budou mít možnost napřímo interagovat s GIANTS Software a vývojáři.

„FarmCon se blíží a hra je s každým dnem čím dál větší, pokud jde o funkce a ladění hratelnosti. Těšíme se, až budeme moct představit Farming Simulator 22 téměř ze všech stran se spoustou nových detailů. Fanoušci z celého světa by si toto datum měli napsat do kalendáře a přijít si s námi popovídat – jak už je na FarmConu tradicí“, připomíná ředitel GIANTS Software Christian Ammann, který se na chystanou online událost nesmírně těší.

FarmCon je oficiální každoroční komunitní událost pro moddery, vývojáře a hráče série Farming Simulator. Již od roku 2016 se fanoušci mohou setkávat na FarmConu a popovídat si s GIANTS Software a dalšími hráči.

Farming Simulator 22 vyjde 22. listopadu na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Další podrobnosti najdete na oficiální webové stránce hry Farming Simulator a v tiskové zóně GIANTS Software.