Farming Simulator 22 oznámen

Farming Simulator 22 oznámen
Farming Simulator 22 oznámen
Farming Simulator 22 oznámen
Farming Simulator 22 oznámen

Oznamujeme Farming Simulator 22 – Vydavatel GIANTS Software zasévá skvělý herní zážitek!

  • Farming Simulator 22 vyjde ještě letos v rámci vlastního vydavatelství a bude větší a lepší než kdy dřív.
  • Nové mapy, značky, stroje, funkce a další.
  • Farmaření na sněhu – přicházejí roční období!
  • Vylepšený výkon, imerze a zvířata.

Větší a lepší – vyšlechtěná ultimátní farmářská simulace s mnoha miliony prodaných kusů se letos vrací!

Farming Simulator 22 vyjde na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Mac a Stadia ve čtvrtém čtvrtletí 2021. Společnost GIANTS Software bude hru nejen vyvíjet, ale sama ji i vydá. Tato mezinárodní firma se sídlem ve Švýcarsku posouvá laťku kvality naprostou nezávislostí.

Tato rodinná herní série opět udělala skok vpřed. Díky novým funkcím a vylepšením si bude ve Farming Simulator 22 každý aspirující farmář kreativně vybudovat vlastní farmu – nehledě na věk či profesi ve skutečném životě. Hrát můžete sami anebo v kooperaci ve hře až pro 8 hráčů na konzolích a 16 hráčů na PC, Mac a Stadia.

Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky – to je jen začátek toho, co mohou hráči očekávat. A navíc tu začne sněžit: Hráči by se měli připravit na vzrušující přídavek v podobně ročních období, jakož i dalších funkcí, které oznámíme již brzy!

Přinášíme sníh – a nohou hloubku simulovaného farmaření!

Farming Simulator 22 nabídne větší hloubku díky celé řadě nových přídavků, a tudíž i nejvyšší míru hráčské svobody v historii série. Dvě nové mapy a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat budou klást důraz na různé farmářské aktivity během ročních období.

Díky sadě více než 400 strojů a nástrojů od více než 100 autentických zemědělských značek včetně nových kategorií se mohou hráči těšit na vylepšenou a ještě realističtější simulaci. Ovšem i noví hráči se budou moci snadno ponořit do zemědělství, chovu zvířat (včetně roztomilejších zvířátek) a lesnictví.

„Nadále rosteme spolu s našimi hrami,“ řekl ředitel GIANTS Software Christian Ammann, „a chystaný výsledek našich kultivovaných ambicí bude představovat milník v historii série i naší firmy, která se vyvinula v nezávislého vydavatele, který má kompletní kontrolu nad svým produktem.“

Tvorba ještě podmanivějších farmářských světů

Hra Farming Simulator 22, vybudovaná na GIANTS Engine 9, přináší řadu technických vylepšení, jako je třeba realističtější chování umělé inteligence a bohatší světy. Díky těmto světům se hráči ještě více ponoří do virtuálního farmaření: Například zvuky motoru u traktorů působí ještě realističtěji díky výběru akustického vybavení a postupné reverberace.

Lepší výkon na všech platformách: Díky podpoře DirectX 12 na Windows, streamování textur, optimalizaci více vláken, zastínění okolím, dočasnému vyhlazování hran a dalším optimalizacím se nejnovější Farming Simulator dočká navýšení výkonu na všech systémech – a připraví tak základ pro ještě komplexnější úpravu modifikací, abyste si mohli užít více obsahu.