Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií

Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií
Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií
Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií
Farming Simulator 22 prodal za první týden přes 1,5 milionu kopií

Hra Farming Simulator 22, kterou poprvé v historii této značky vydává přímo GIANTS Software, už slaví úspěch díky více než 1,5 milionu prodaných kopií, které vývojář a vydavatel hlásí po pouhých několika dnech od vydání 22. listopadu.

Plodné vlastní vydavatelství

Jelikož je Farming Simulator 22 nyní dostupný po celém světě na PC a konzolích, již tak obrovská fanouškovská základna hráčů Farming Simulator je s každým dnem ještě větší. Díky tomu, že hru vydává přímo GIANTS Software, dokázalo studio zefektivnit komunikaci s mezinárodními distributory a rozšířit samotnou síť, aby bylo zaručeno, že budou splněny všechny úkoly.

Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software, glosuje: „Jsem tak hrdý! Na náš tým a na prosperující prostředí, ve kterém vzkvétá. Dokázat vybudovat mezinárodní strukturu pro distribuci již tak obrovské série jako Farming Simulator a proměnit ji ve značku, kterou vydáváme sami a s novými impulzy, to není nic samozřejmého. Skvělá spolupráce s našimi partnery zajistila fantastickou premiéru.“

Komunita roste spolu se sérií

Zatímco GIANTS Software rozšiřoval a propojoval rostoucí síť partnerů, vývojáři rovněž propojovali samotné hráče: Dostupnost Farming Simulator 22 na PC a na konzole předchozí i nové generace propojila uživatele díky hře pro více hráčů napříč platformami a spojuje víc hráčů z celého světa než kdy dřív.

Boris Stefan, výkonný šéf vydavatelství od dubna 2020, řekl: „Počáteční úspěch prvního týdne a skvělá zpětná vazba, kterou jsme dostali od hráčů, dokazuje, že Farming Simulator jde tím správným směrem. Máme v plánu vést a spravovat všechny aspekty vydavatelské komunikace, abychom dosáhli strategických cílů naší firmy.“

Petr Kučera, ředitel firmy Playman s.r.o., exkluzivního distributora hry na českém a slovenském trhu, k tomu dodává: „Farming Simulátor je jedinečný prodejní fenomén, a ani letos tomu není jinak. V České republice a na Slovensku se za první týden přes pokladny prodalo více než 15 tisíc kusů hry. Kromě klasicky silné PC platformy pozorujeme letos i výrazně zvýšený zájem o konzolové verze hry, mimo jiné i proto, že letos poprvé jsou ve Farming Simulátoru na všech platformách k dispozici české titulky.“

Aktivace českých titulků u konzolí

České titulky jsou implementovány přímo ve hře. Pokud máte konzolovou verzi hry a nezobrazují se v nabídce, přesvědčete se prosím, že máte systém konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One nebo Xbox Series X/S nastavený v češtině. Pokud tomu tak není, změňte prosím nastavení systému na češtinu. Pak už by vám ve hraní lokalizované verze nemělo nic bránit.

Farming Simulator 22 je v prodeji na PC, PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4 a Xbox One s českými titulky. Hra představuje hráčům dosud nejrozsáhlejší farmářskou simulaci včetně nových funkcí, jako jsou výrobní řetězce, které tvoří zemědělská impéria, a sezónní cykly s novými výzvami. Rovněž je dostupný Season Pass pro 1. rok, který hru do budoucna rozšíří o nových obsah. Další informace najdete na kartách hry nebo v mediální zóně GIANTS Software.