Farming Simulátor 23 dostává gameplay trailer

Farming Simulátor 23 dostává gameplay trailer
Farming Simulátor 23 dostává gameplay trailer
Farming Simulátor 23 dostává gameplay trailer
Farming Simulátor 23 dostává gameplay trailer

Hrajte si na vlastní farmě a zasejte na zlaté časy odkudkoliv.

Zábavné farmaření kdekoliv: GIANTS Software představuje první ukázku ze hry Farming Simulator 23. Nové záběry ukazují řadu různých funkcí a vylepšení ve hře, která vyjde 23. května na Nintendo Switch™ a mobilní zařízení. Farming Simulator 23 představuje nový milník farmářských mobilních her v rámci globálně úspěšné a přelomové značky Farming Simulator, kterou stvořil vydavatel a vývojář GIANTS Software před 15 lety.

Semínko zemědělské říše

Více než tři roky po vydání předchůdce Farming Simulator 20 studio GIANTS Software výrazně rozšiřuje rozsah, herní možnosti a seznam funkcí ve své nové hře v mobilní kategorii.

Farming Simulator 23 ve svém jádru vytváří obrovské příležitosti pro zemědělskou říši díky farmaření, chovu zvířat a lesnictví. Hráči mají na výběr více než 100 autenticky digitalizovaných vozidel a nástrojů od slavných výrobců, díky kterým budou moci zasévat, pěstovat a sklízet 14 různých plodin. Naučí se nové polní mechanismy a budou vyrábět cenné zboží: Hráči rozšiřují svůj podnik a zpracovávají sklizeň na mouku a dokonce i prodávají chléb, aby optimalizovali svůj zvolený produkční řetězec.

Dvě mapy pro větší zážitek

Chov zvířat představuje další velké hřiště pro Farming Simulator 23. Hráči se starají o krávy, koně, prasata, ovce a nově přidaná kuřata, která jsme představili ve špičkovém filmovém traileru. Dvě odlišné mapy inspirované prostředím v USA a Evropě zvou k průzkumu a umožňují různé farmářské přístupy, zatímco hra zůstává zábavná a uklidňující – hráči si vždycky vyberou, jakým farmářem chtějí být!  

Farming Simulator 23 vyjde 23. května 2023 s českými titulky! Předobjednávky na Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition jsou dostupné ve vybraných obchodech a v Nintendo eShop. Pro fyzické kopie hry jsme připravili i balíček skvělých dárků pro všechny předobjednávky obsahující plakát, litografie i pexeso!