GreedFall: Gold Edition je v prodeji!

GreedFall: Gold Edition je v prodeji!
GreedFall: Gold Edition je v prodeji!
GreedFall: Gold Edition je v prodeji!
GreedFall: Gold Edition je v prodeji!

GreedFall Gold Edition, definitivní verze oblíbeného fantasy RPG dobrodružství od Spiders Studio a Focus Home Interactive vychází právě teď s podporou 4K UHD, rychlým načítáním a vylepšeným výkonem na PlayStation 5 a Xbox Series X|S! Gold Edition obsahuje základní hru a nové rozšíření: The De Vespe Conspiracy. Toto rozšíření přináší nové nepřátele a vybavení a složitou zápletku, která rozvíjí oceňovaný příběh hry GreedFall. Podívejte se na nový trailer a ponořte se do nejkompletnější edice hry GreedFall ještě dnes!

Oblíbené RPG dobrodružství získává zcela nové rozšíření!

The De Vespe Conspiracy navazuje na oblíbený svět a příběh hry GreedFall a zve vás do dosud neobjeveného regionu Teer Fradee, kde budete řešit zcela nové pletichy. Vyznejte se v síti lží, manipulace a tajemství a odhalte nekalé spiknutí, které ohrožuje rovnováhu sil. Prozkoumejte nezmapovanou oblast ostrova, bojujte proti prapodivným novým šelmám a postavte se podlé nové nepřátelské frakci, zatímco budete pátrat po pravdě.

GreedFall je právě v prodeji na PlayStation 5 a Xbox Series X|S! Vytvořte si vlastní osud, užijte si rozlišení až 4K, výrazně vylepšenou grafiku, rychlé načítání a režim výkonu se 60 FPS, s bezplatným přenosem uložených pozic pro majitele hry na PS4 a Xbox One.

GreedFall: Gold Edition a rozšíření The de Vespe Conspiracy jsou právě v prodeji na PS5, PS4, Xbox Series X|S a Xbox One.