Hybridní RPG/RTS SpellForce III se přesouvá na 8. březen 2022

Hybridní RPG/RTS SpellForce III se přesouvá na 8. březen 2022
Hybridní RPG/RTS SpellForce III se přesouvá na 8. březen 2022
Hybridní RPG/RTS SpellForce III se přesouvá na 8. březen 2022
Hybridní RPG/RTS SpellForce III se přesouvá na 8. březen 2022

Dokonalá kombinace strategie v reálném čase a klasického zážitku RPG konečně přichází na konzole: SpellForce III Reforced vyjde na Xbox a PlayStation 8.března 2022. Ve hře SpellForce III Reforced se hráči ocitají v kůži hrdiny a generála najednou. Svolejte své společníky, plňte úkoly, získávejte zkušenosti a kořist, rozvíjejte sebe i své schopnosti, zatímco budete velet armádě, vybírat tu nejlepší taktiku, budovat velkolepou základnu a starat se o ekonomiku, abyste měli dostatek posil.

SpellForce III Reforced nabízí intuitivní integraci ovladače a na míru šité uživatelské rozhraní, abyste mohli hladce ovládat hybrid RTS/RPG s komplexními mechanismy.

Přehled konzolové edice SpellForce III

Kromě krabicové verze základní hry SpellForce III Reforced budou od 7. prosince digitálně rovněž dostupná obě rozšíření. „Soul Harvest“ a „Fallen God“. Ta budou k dispozici jen digitálně a v prodeji budou samostatně za DMOC 19,99 €. Obě rozšíření přinášejí vlastní kampaň pro jednoho hráče s více než 30 hodinami hratelnosti a také nové jednotky a další.

O hře SpellForce III Reforced

SpellForce III Reforced je jedinečná kombinace epického příběhu RPG s dostupnými prvky strategie v reálném čase, která má za cíl nabídnout strhující konzolový zážitek fanouškům i nováčkům.
Píše se rok 518. Koruna rozdrtila povstání odpadlých mágů, které vešlo do dějin jako magické války. Bylo to však Pyrrhovo vítězství: regiony zmítá anarchie, uprchlíci se toulají po celé zemi a hledají přístřeší a objevil se záhadný smrtící mor „Bloodburn“, který se velmi rychle šíří.

Vlastnosti:

  • Inovativní mix: Jedinečná, a přesto přirozená kombinace RTS a RPG.
  • Upravená hra na konzole: Intuitivní integrace ovladače a na míru šité rozhraní, abyste mohli hladce ovládat mix strategie a RPX s komplexními mechanismy.
  • Vytvářejte a upravujte: Vytvořte si vlastního hrdinu a vyberte si mezi různými stromy schopností.
  • Budujte a bojujte: Dejte dohromady vlastní armádu a bojujte v epických masových bitvách.
  • Epický příběh: Ponořte se do bohatého světa. Odhalte tajemství stojící za aktuální situací v Nortanderu. Prozkoumejte Eo, komplexní svět plný zajímavých postav a srdceryvných příběhů.
  • Dělejte si nové přátele – Dejte dohromady družinu rozmanitých společníků, kteří budou nejen doplňovat vaše schopnosti zajímavým způsobem, ale také budou mít dopad na příběh. Spravujte jejich schopnosti a vybavení a zajistěte si vítězství na bojišti.
  • Vyberte si stranu: Rozšiřte řady jedné ze tří frakcí a velte jí – elfové, orkové a lidé. Připravte své jednotky a vybojujte bitvu všech bitev. Hrajte strategicky a využívejte ve svůj prospěch terén, formace jednotek, viditelnost, průzkum atd.
  • Prožijte epický příběh: Užijte si více než 30hodinovou kampaň s kompletním dabingem sami nebo s přáteli v kooperativním režimu kampaně. Čelte protivníkům všech schopností v online bitvách.

SpellForce III Reforced vyjde na PlayStation®4 a Xbox One 7. prosince. Majitelům SpellForce III na PC přinese SpellForce III Reforced Edition bezplatnou aktualizaci ve stejný den.