Iron Harvest 1920 - nové video a dárek k předobjednávkám

Iron Harvest 1920 - nové video a dárek k předobjednávkám

Po velké válce a na pokraji revoluce se rusvětský národ snaží zajistit a zachovat stabilní přísun materiálů – materiálů, které zoufale potřebuje na provoz svých obrovských a drahých válečných strojů. Poslední zveřejněné video představuje rusvětské mechy a poprvé ukazuje, jak se na bojišti ve hře Iron Harvest používají.

Hra Iron Harvest, inspirovaná historií po první světové válce, vypráví příběh o rusvětském impériu, které čelí vnitřním bojům, zatímco se snaží udržet si dominantní postavení na bojišti. V tomto vysoce podmanivém diesel-punkovém světě budete moct ovládat obrovské dieselpunkové mechy a hrát jak epické kampaně pro jednoho hráče a pro kooperaci, tak se pouštět do potyček s intenzivní akcí na bojišti pro více hráčů.

Pro opravdové fanoušky je připravena sběratelská edice, na jejíž obsah se můžete podívat níže, my jsme se ale rozhodli potěšit dárkem i ty, kteří sáhnou pro standardní edici. Všichni, kdo si krabicovou verzi hry předobjednají, tak dostanou ke své hře i 3 jedinečné litografie s motivy od polského umělce Jakuba Rozalského.

Litografie

Hra Iron Harvest v limitované sběratelské krabici

Ikonická soška „Pkp 17 Eisenhans“
Herní soundtrack na CD, který napsal legendární videoherní hudební skladatel Adam Skorupa a „Music Imaginary“ (Zaklínač ®, Shadow Warrior®)
Artbook s artworky od tvůrce světa 1920+ Jakuba Rozalského
Steelbook
Oboustranný plakát s jedinečným artworkem

Hra Iron Harvest pro PC vychází 1. září 2020, v České republice a na Slovensku bude v prodeji v české verzi. Hra pro konzole vyjde později. Více informací najdete zde.