Krabicové vydání hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na Xbox Series X/S a PC vyjde 28. dubna 2022

Krabicové vydání hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na Xbox Series X/S a PC vyjde 28. dubna 2022

Koch Media a GSC Game World uzavírají partnerství kvůli fyzickému vydání hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Společnost Koch Media, přední světový vydavatelský partner, a GSC Game World, ukrajinský videoherní vývojář, oznámily partnerství kvůli fyzickému vydání chystané střílečky v otevřeném světě z pohledu první osoby S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Dlouho očekávané pokračování oblíbené značky S.T.A.L.K.E.R. vyjde na Xbox Series X/S a PC 28. dubna 2022.

Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl je založená na fiktivním světě v alternativní časové ose zasazené v Černobylu. Jedinečná kombinace střílečky z pohledu první osoby, hororu a podmanivé simulace umožňuje hráčům ponořit se do obrovského otevřeného světa v postapokalyptickém prostředí. První ukázka ze hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl měla premiéru během prezentace Microsoftu na E3 2021 a od té doby získala řadu ocenění „Nejlepší hra přehlídky“ od médií po celém světě.

Stephan Schmidt, ředitel globálního vydavatelského partnerství v Koch Media dodává: „Po skvělé prezentaci na E3 máme ještě větší radost, že se můžeme připravit na globální fyzický vstup hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na trh. Pracovali jsme už na S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky a těšíme se na úzkou spolupráci s GSC Game World again na všech záležitostech fyzického vydání, abychom úspěšně zahájili další kapitolu cenami ověnčené značky S.T.A.L.K.E.R.“

Evgeniy Grygorovych, ředitel GSC Game World dodává: „Máme radost, že jsme uzavřeli partnerství se společností Koch Media, díky níž budeme moci přinést fyzické vydání S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl hráčům po celém světě. Věříme, že naše hra je nyní ve schopných rukou. Společně hráčům nabídneme několik edic hry, aby si každý mohl najít tu nejlepší verzi.“

Svět S.T.A.L.K.E.R. je založen na třech videohrách, jakož i na několika stovkách knížek, komiksů a celé řady děl od fanoušků. Díky více než 15 milionům prodaných kopií po celém světě se tato značka dočkala komerčního úspěchu a fanoušci dychtivě očekávají její návrat v podobě S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

Více informací o hře najdete na webových stránkách, Facebooku, Twitteru či Instagramu.