Letošní Valentýnská hra Banishers: Ghosts of New Eden hezky přehledně

Letošní Valentýnská hra Banishers: Ghosts of New Eden hezky přehledně
Letošní Valentýnská hra Banishers: Ghosts of New Eden hezky přehledně
Letošní Valentýnská hra Banishers: Ghosts of New Eden hezky přehledně
Letošní Valentýnská hra Banishers: Ghosts of New Eden hezky přehledně

Banishers: Ghosts of New Eden

Obětujte, zažehnávejte nebo osvobozujte

Příběhová akční hra plná těžkých rozhodnutí, emocí, lásky a boje proti přízrakům a prokletí v temném období konce 17. století. Tak by se asi dal shrnout Banishers Ghost of New Eden do jedné věty. Je toho hodně a člověk si z toho v první chvíli asi moc nepředstaví. Proto si to pojďme projít krůček po krůčku zde nebo si stáhněte níže přiložené pdf s obrázky, kde je to také hezky a stručně popsáno. Neváhejte a využijte tato krátká povídání a obrázky pro vlastní účely 😊

Život živým. Smrt mrtvým.

Příběh se odehrává v Novém Edenu roku 1695, fiktivní lokaci v americkém Massachusetts. Tento svět se hemží přízraky a jinými zlověstnými bytostmi uvězněnými v prostoru mezi životem a smrtí. Do tohoto světa přijíždíte jako zažehnávat, lovec duchů, Red Mac Raith se svou životní láskou Anteou Durante. Po špatně naplánovaném útoku však Antea přichází o život a sama je chycena mezi světy života a smrti. Red propadá do zoufalství a naprosté beznaděje navíc rozpolcen mezi svou přísahou chránit živé před duchy a Anteiným strašlivým stavem. Oba mají pouze jediný cíl, zbavit jí jejího soužení stůj co stůj.

Nový život

V Novém Edenu inspirovaného reálnými událostmi 90. Let 17. století vás čeká plno mrazivých tajemství a děsivých případů, kterým musíte přijít na kloub, abyste zachránili místní obyvatele. Místní lidé žijí, možná lépe řečeno přežívají, v komunitách uprostřed divoké přírody. Každá postava má vlastní příběh a hlubokou osobnost, takže budete muset pochopit jejich motivy, než se odhodláte ke konečnému rozhodnutí. Každé rozhodnutí bude mít významné následky a je potřeba brát vážně. Umučení duchové a sužování obyvatelé sdílejí příběhy lásky, zrady, utrpení a skrytou pravdu, která je vzájemně poutá jednoho k druhému. Poženete místní obyvatele k odpovědnosti za každou cenu, i kdyby to mělo stát jejich životy? Zažehnáte duše zesnulých a odsoudíte je k utrpnení v prázdnotě plné trýznění nebo jejich duše osvobodíte od věčného žalu a dopřejete jim klidu? Vaše věrnost zásadám zažehnávačů projde tvrdou zkouškou, zatímco se budete snažit najít způsob, jak pomoct Antei . Vina je poskvrnou na životě ostatních, stejně jako na tom vašem.

Sjednoceni láskou a bojem

Když Red potkal Anteu, cestovala po Evropě a objevovala kořeny umění zažehnávačů. Zamilovala se do dobrého muže, který se hroutil pod pocitem viny. Zažehnala jeho duchy a osvobodila ho, aby se mohl zotavit. On se zamiloval do ní, protože ho naučila, jak zlepšit své chápání a vnímání duchů a přízraků. Jelikož byl duchy sám pronásledován, zařekl se, že už se nebude živit zabíjením, a odhodlal se stát zažehnávačem. Vy můžete hrát za obě postavy a kombinovat Redovy zbraně s Anteinými nadpřirozenými schopnostmi v rámci jedinečného bojového systému. Čeká na vás směsice bojových stylů díky Redově pušce, meči a ohněmoru a Anteiným éterickým útokům. Její nadpozemské schopnosti odhalují neviditelné a rozpoutávají ničivé duchovní útoky od teleportace po přízračné poškozovací zóny. Svůj arzenál i schopnosti budete moct vylepšovat, protože budete čelit čím dál zlomyslnějším soupeřům.

Je láska silnější než smrt? To se společně pokusíme dokázat již 13. února 2024 na PS5 a Xbox Series X.

Press kit a grafika: https://we.tl/t-svPeOUUsXI