Mattel a Milestone oznamují Hot Wheels Unleashed™ Design Battle

Mattel a Milestone oznamují Hot Wheels Unleashed™ Design Battle
Mattel a Milestone oznamují Hot Wheels Unleashed™ Design Battle
Mattel a Milestone oznamují Hot Wheels Unleashed™ Design Battle
Mattel a Milestone oznamují Hot Wheels Unleashed™ Design Battle

Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels UnleashedMattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed

Z nejlepšího herního designu karoserie se stane skutečné vozidlo od Hot Wheels®

14. ledna 2022 – Společnosti Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT) a Milestone, přední světový vývojář závodních her, dnes oznámily Hot Wheels Unleashed™ Design Battle, exkluzivní soutěž pro celosvětovou komunitu stejnojmenné dynamické arkádové závodní hry, které se po celém světě prodalo přes milion kopií.

Během více než padesáti let Hot Wheels posouvaly hranice automobilového výkonu a designu – oslavovaly designéry a techniky, jejichž neutuchající vášeň, neomezená vize a nekonečné hodiny usilovné dřiny napájejí tvorbu tohoto dokonalého oblíbeného auta. Dnes Hot Wheels vzdávají čest tomuto duchu z garáže, avšak v digitální podobě prostřednictvím soutěže „Design Battle“. Tato soutěž se bude konat od 14. ledna 2022 do 14. února 2022. Účastníci budou navrhovat karoserii pro špičkový modelu Hot Wheels® Rodger Dodger™ pomocí herního editoru karoserií. Vítězný Rodger Dodger bude zpracován ve skutečnou hračku od Hot Wheels (v měřítku 1:64), která bude v prodeji po celém světě od prosince 2022.

Vítěze vybere speciální porota složená z designérů světové třídy působících v Mattelu:

  • Ted Wu – viceprezident a globální šéf designu vozidel, Mattel
  • Bryan Benedict – ředitel produktového designu, Mattel
  • Dmitriy Shakhmatov – manažer produktového designu, Mattel
  • Jerry Thienprasiddhi – vrchní grafický designér, Mattel

Pravidla a časté dotazy najdete zde: https://hotwheelsunleashed.com/en/hot-wheels-unleashed-design-battle-terms-and-conditions

Aby inspirovali tvůrčího ducha komunity, mezinárodní grafici Van Orton Design a Oskunk navrhli ve hře svoje vlastní jedinečná vozidla Rodger Dodger.

Van Orton Design, speciální tandem z Itálie, představuje popkulturní značky a ikony jedinečným barvitým a geometrickým způsobem. Jejich grafika je známá po celém světě díky úžasné spolupráci s dalšími umělci a prestižním výstavám.

Oskunk je francouzský pop-artový grafik s charakteristickým stylem. Jeho díla jsou mezi herní a popkulturní komunitou dobře známá a jeho technika je plná kreativity a jedinečnosti.

The Hot Wheels Unleashed™ Design Battle je dostupná odedneška na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One a Steamu.

Hot Wheels, coby nejprodávanější hračka na světě*, je globální vůdce automobilové kultury. Za posledních více než padesát let Hot Wheels svůj vliv na automobilovou komunitu díky legendárnímu designu a epickému výkonu. Dnes se značka Hot Wheels stala celosvětovou velmocí a pořádá živé i virtuální události téměř na každém kontinentu, vydává velmi žádané zákaznické produkty a věnuje se špičkové spolupráci s dalšími značkami; má kanál na YouTube s prvotřídním obsahem a další. Na světě se každou sekundu prodá 16,5 Hot Wheels a dodnes se prodalo přes 8 miliard aut a značka nadále rozšiřuje svou přítomnost v digitálních hrách a slaví úspěch na mobilních, konzolových i počítačových platformách.

* Zdroj: NPD Group/Retail Tracking Service, prodeje v americkém dolaru, leden–prosinec 2020

Další informace o Hot Wheels Unleashed najdete zde.