Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed

Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed
Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed
Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed
Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed

Mattel a Milestone vydávají Hot Wheels UnleashedMattel a Milestone vydávají Hot Wheels Unleashed

Nové adrenalinové arkádové závody s ikonickými auty Hot Wheels™ a úžasnými tratěmi odstartovaly.

Hot Wheels Unleashed obsahuje vozidla od ikonických značek včetně DC, Zpátky do budoucnosti, Knight Rider, Teenage Mutant Ninja Turtles a OEMs od Audi přes Ford po Hondu a další!

Společnosti Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT) a Milestone, přední globální vývojář závodních her, dnes vydaly Hot Wheels Unleashed™ na PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC (Steam a Epic Games Store).

Závodníci mohou driftovat, používat turbo, skákat a bourat na ikonických oranžových tratích Hot Wheels vyvedených ve strhujících detailech. Hra obsahuje jedinečné režimy pro jednoho hráče včetně Hot Wheels City Rumble, ve kterém musí hráči vyhrávat klasické závody a závody s časem, plnit speciální výzvy a porážet bossy, aby rozšířili svou sbírku jedinečných aut a součástí tratí. Hráči mohou rovněž vyzvat kamarády v závodech až pro 12 hráčů online (včetně cross-play na konzolích stejné značky ode dne vydání) a v závodech dvou hráčů offline na rozdělené obrazovce.

Počáteční soupiska obsahuje 66 vozidel, včetně těch nejslavnějších původních designů Hot Wheels, jako jsou Boneshaker™, Rodger Dodger™ a Twin Mill™, automobilové ikony popkultury jako Batmobile od DC™, Party Wagon z Teenage Mutant Ninja Turtles, Snoopy z Peanuts, Time Machine z filmů Zpátky do budoucnosti od Universal Pictures a Amblin Entertainment, K.I.T.T. ze seriálu Knight Rider od NBC a OEMs včetně Audi, Fordu, Hondy a řady dalších.

Každé vozidlo má specializované vlastnosti a úroveň vzácnosti, které mohou hráči vylepšovat. Původní designy a OEMs lze rovněž personalizovat díky jedinečným karoseriím v editoru, kam si hráči mohou nahrát i své výtvory nebo stahovat designy od komunity.

Hot Wheels Unleashed™ obsahuje šest prostředí, z nichž každé nabízí podmanivé hřiště a jedinečný styl: garáž, mrakodrap, vysokoškolský kampus, skatepark, hernu s autíčky (speciální prostor navržený jako prezentace svobody, kterou přináší editor tratí) a sklep, přizpůsobitelné místo, kde si hráči mohou přeuspořádat nábytek a příslušenství díky stovkám možností úprav.

Editor tratí je jedinečná funkce, díky které vývojáři z Milestone vytvořili herní tratě, a umožňuje hráčům vytvářet nekonečné varianty závodních tratí díky modulům editoru. V den vydání je dostupných přes 20 modulů, například T-Rex Escape, Spider Ambush a Hungry Cobra. Editor tratí hráčům rovněž nabízí možnost sdílet výtvory v rámci hry nebo stahovat tratě, které vyrobili ostatní hráči.

Aby byla konkurence svěží, dlouhodobý plán obsahu pro Hot Wheels Unleashed™ bude zahrnovat další vozidla z ikonických značek, jako třeba Street Fighter™, Masters of the Universe™, DC, Barbie™ a také OEMs se závodním rodokmenem jako Aston Martin, BMW a McLaren™.

Bezplatná a prémiová DLC budou vycházet pravidelně a přinesou vozidla, moduly pro editor tratí, kosmetické předměty a exkluzivní tematická rozšíření s novými prostředími. Hráči rovněž budou mít možnost přidat se k závodním relacím, časově omezeným výzvám s novými vozidly a speciálními odměnami.

HOT WHEELS™ Pass Vol. 1 obsahuje deset vozidel, tři balíčky s úpravami a tři moduly pro editor tratí a také HOT WHEELS™ - Batman Expansion. Pass Vol. 2 a Vol. 3 oznámíme později.

Coby největší prodejce hraček na světě* je Hot Wheels globálním leaderem automobilové kultury. Více než posledních padesát let Hot Wheels dokazuje svůj vliv na automobilovou komunitu díky legendárnímu designu a epickému výkonu. Dnes je značka Hot Wheels celosvětovou mocností, která pořádá živé i virtuální události téměř na každém kontinentu, vytváří velmi žádané produkty pro zákazníky a uzavírá špičková partnerství, a také je nejlépe hodnoceným tvůrcem obsahu na YouTube. Zatímco se každou sekundu prodá 16,5 Hot Wheels a dosud se prodalo přes 8 miliard aut, značka nadále posiluje ve světě digitálních her a slaví úspěch na mobilních platformách, konzolích i PC.

Hot Wheels Unleashed™ jsou v prodeji na PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC (Steam a Epic Games Store). Více informací naleznete na kartách hry.