Moss PSVR PS4

Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Moss PSVR PS4
Kód0006185
EAN5060522091899
Popis

Moss je logická akční dobrodružná hra pro jednoho hráče, která od svého vydání uchvátila fantazii fanoušků po celém světě svou intuitivní hratelností, kreativním designem a vysokou uměleckou úrovní. Hra získala přes 20 cen a nominací po celém světě a neuvěřitelné známky v recenzích.

Ve hře Moss se mladá myška Quill musí vydat na epickou výpravu – a potřebuje vás po svém boku. Společně budete cestovat zapomenutými světy, řešit náročné hádanky a bojovat s hrozivými nepřáteli. Sama tak náročnou výzvu nezvládne, ale když budete spolupracovat, můžete přemoci i ty nejtemnější padouchy.

Hratelnost

Ponořte se do světa Moss

  • Každá vaše akce má svůj význam. Moss naplno využívá dnešní technologie virtuální reality, takže můžete přesouvat předměty, bojovat s nepřáteli a manipulovat s herním polem, které bude klíčovým spojencem naší hrdinky Quill.

Vydejte se na úžasná místa

  • Podívejte se do živého světa, který je plný divů a legend. Prozkoumejte jeskyně, lesy a strašidelné rozvaliny, které překypují starožitnými artefakty, záhadnými tvory a nádhernými vyhlídkami.

Utvořte jedinečné pouto

  • Vaše schopnosti doplňují Quill jedinečným způsobem. Kombinujte klasické ovládání akčních dobrodružných her se světem, který reaguje na váš dotyk. Řešte hádanky, bojujte se zlem a dosáhněte společného vítězství.
sortimentComgad/Perpgames
platformaPS4 VR
žánrVirtuální realita
jazykanglický