MotoGP 24 Day One Edition PS4

MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
MotoGP 24 Day One Edition PS4
Kód0008309
EAN8057168508680
Datum vydání2.5.2024
Popis

VYRAZTE NA TRAŤ A PROŽIJTE
ULTIMÁTNÍ ZÁŽITEK S MotoGP™
S OFICIÁLNÍM OBSAHEM, ZCELA NOVÝM TRHEM ZÁVODNÍKŮ
A SPOUSTOU DALŠÍHO

EXKLUZIVNĚ V MotoGP™24

Oficiální mistrovství 2024 ve vašich rukou s novými funkcemi, řevnivou rivalitou a online soutěžemi. Naskočte na motorku, zdolejte každou překážku na cestě a užijte si oficiální obsah nejnovější sezóny MotoGP™.

KARIÉRA A TRH ZÁVODNÍKŮ

Skuteční závodníci čelí těžkým rozhodnutím na trati i mimo ni. Starejte se o své vztahy s ostatními závodníky MotoGP™ v rámci herní sociální sítě. Přátelé i soupeři vás budou na trati vyzývat každý po svém. Čelte bodům zvratu a tuto výzvu ještě zvyšte. Pokud výzvy zvládnete na výbornou, posílíte svou kariéru v MotoGP™. Užijte si zcela nový trh závodníků a vytvořte si tu nejdynamičtější kariéru všech dob. Každá herní sezóna přinese aktualizace soupisky a nové scénáře. Pokud hledáte nové výzvy, přidejte se k novému týmu a dojeďte si pro vítězství. Jak daleko budete ochotni zajít kvůli slávě?

HRA PRO VŠECHNY

Ať už jste ostřílený veterán, anebo teprve začínáte, MotoGP™24 vám dokáže představit vzrušující zážitek. Pomocí systému adaptivní obtížnosti si můžete upravit úroveň počítačových soupeřů podle svého výkonu během závodů a kvalifikačních jízd. Plňte speciální výzvy v MotoGP™ Academy a zdokonalujte si jízdní schopnosti díky výuce. Pokud chcete dodatečnou podporu, zapněte si systém neurálních pomůcek, které vám pomohou se zatáčením, brzdami a plynem. Díky novým funkcím pro postižené hráče, jako je snížená rychlost hry, různé barevné palety pro barvoslepé a jednoruční ovládání, bude MotoGP™24 hrou pro všechny.

MotoGP™ STEWARDS

Váš počítačový soupeř překročil čáru a nehrál fér? Systém řízení závodu MotoGP™ Stewards bude všechny trestat stejně a nebude rozlišovat mezi lidskými hráči a počítačovými soupeři. Monitoruje závody i časované relace, aby zajistil spravedlivý závodní zážitek pro každého. Počínaje obyčejným varováním bude tato funkce rozdávat postihy, jako je třeba návrat na předchozí pozici, dokončení dlouhých kol či časové penalty – to vše podle toho, co se na trati stalo.

ZÁVODĚNÍ JE I OTÁZKA STYLU

Váš styl se neprojevuje jen v tom, jak jezdíte, ale také je patrný ze vzhledu, který si zvolíte pro svého závodníka. Popusťte uzdu kreativity díky výkonným grafickým editorům, které vám umožní vyjádřit jedinečný vzhled, zatímco budete dobývat tratě. Vytvořte si personalizované závodní číslo, zadní nášivku, nálepky a přilbu. O své výtvory se můžete snadno podělit s ostatními napříč platformami díky funkci cross-play, která bude k dispozici hned od vydání hry*, a stahujte svůj oblíbený obsah. Pamatujte, sdílená radost je dvojnásobná radost!

NOVÉ LIVEGPs, CROSS-PLAY A ROZDĚLENÁ OBRAZOVKA**

Soutěžte na mistrovství LiveGP, překročte své limity, vyzvěte ostatní a předveďte se jako ten nejlepší. Během těchto měsíčních online turnajů budete sbírat body a šplhat po vyhrazených žebříčcích. Dostanete se na konci každého měsíce na vrchol? To záleží jen na vás.

Najděte si ty nejlepší soupeře z celého světa díky funkci cross-play napříč platformami***. Anebo pozvěte pár přátel k sobě domů a vyzvěte je na závod na rozdělené obrazovce, abyste rozhodli, kdo je ultimátní šampion.

* Pouze pro PlayStation a Xbox
** Online hra není dostupná na Nintendo Switch
*** Cross-play je dostupný mezi konzolemi PlayStation a Xbox consoles, není dostupný ve verzích na PC a Nintendo Switch

Bonusový obsah MotoGP™24 Day One Edition:

DLC Nolan Helmet Liveries: Tento balíček DLC přidává 4 speciální varianty pro přilbu Nolan X-804 RS Ultra Carbon. Tato přilba a varianty budou dostupné v režimu kariéry, v rychlých režimech a v online hře.

DLC Test Suits: Tento balíček DLC přidává všechny kombinézy v černém stylu, které používali závodníci MotoGP™ během zimních testů. Tyto dodatečné obleky budou dostupné pro závodníky MotoGP™ i vlastní závodníky v režimu kariéry, v režimu Time Attack a v online hře.

SortimentPlayman/Milestone
PlatformaPS4
Žánrzávodní
Jazykanglický
Související produkty