Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo

Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo
Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo
Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo
Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo
Nacon přináší vše, co tu ještě chybělo

Gangs of Sherwood

Robin Hood trochu jinak, ale přitom stále akční, kooperativní, a hlavně je to rebel!

Jelikož tato akční kooperativní hack and slash hra vychází již ve čtvrtek, 30. listopadu, tak pro vás máme nový live-action trailer! V tomto napůl hraném a napůl herním traileru vás bard Alan-A-Dale provede příběhem a představí vám protagonisty z hry Gangs of Sherwood. Jak Alan-A-Dale patří do legendy o Robinu Hoodovi? Ač není až tak známý jako třeba Malý John nebo mnich Tuck, tak je tento minstrel důležitým členem Robinovi družiny. Ve hře má zásadní roli jako vypravěč a představuje každé nové dobrodružství humornou scénou pomocí loutkového divadla.

POSTAVTE SE DO ČELA VZPOURY

Hrajte za Robina, Marianu, bratra Tucka nebo Malého Johna, čtyři hrdiny s jedinečnými, plně přizpůsobitelnými herními styly, a vydejte se drancovat bohatství, které posléze rozdáte chudým. Od Sherwoodského lesa až po šerifův létající hrad vám cestu vpřed zatarasí hordy nepřátel. Kombinujte bojové styly různých hrdinů, abyste překazili tyranovy plány, mohli se utkat s efektivnějšími vojáky, hrozivými válečnými stroji a děsivými bossy, na které při svém postupu nevyhnutelně narazíte.

BERTE BOHATÝM, ABYSTE MOHLI DÁVAT CHUDÝM... A POŘÍDIT SI VÝBAVU!

Zlepšete si reputaci zachraňováním nevinných životů a rozdáváním kořisti lidem. Tím odemknete nová vylepšení, a ještě ničivější komba. Utrácejte zbylé zlaťáky u obchodníků, abyste si vylepšili vybavení a přizpůsobili své schopnosti svému stylu boje.

KOOPERATIVNÍ AKCE AŽ PRO 4 HRÁČE

Provádějte čím dál působivější komba a spolupracujte s ostatními členy svého týmu. Časem se naučíte komba, která vám přinesou maximální požitek. Sejděte se s přáteli ve svém úkrytu a určete nejlepší strategii ještě před misí. Pak si vše můžete vyzkoušet na bitevním poli.

-------------------------------------------

War Hospital

Udržte linii, zachraňte raněné i osud Trojdohody v této unikátní simulátor/strategické hře. Vychází již 11. ledna!

Kombinující aspekty real-time strategie a survival her, vám War Hospital přináší unikátní manažerskou hru pro jednoho hráče z prostředí první světové války, ve které musí hráč udělat mnoho těžkých rozhodnutí na cestě k vítězství a přežití. Hratelnost je založená na managmentu polní nemocnice, ve které dohlížíte na léčbu a rehabilitaci zraněných vojáků v průběhu Velké války. Postavte se do bot majora Henryho Wellse a řiďte britskou polní nemocnici ve fiktivním francouzském městečku na severu Francie. War Hospital vychází na PS5, Xbox Series X a PC již 11. ledna!

 • Válečná laděná hra zaměřená na záchranu životů, nikoliv zabíjení
 • Hra na přežití společnosti, která prověří vaši taktiku i morálku
 • Věrně replikované prostředí francouzské fronty během první světové války
 • Realisticky ztvárněné podmínky britské polní nemocnice
 • Rozvíjejte a používejte inovativní prvoválečnou zdravotnickou technologii

-------------------------------------------

Taxi Life: A City Driving Simulator

Usedněte za volant svého auta i nastartujte své podnikání, převážejte cestující po Barceloně a rozvíjejte svou firmu!

Poté, co do Barcelony dorazíte a nemáte nic víc než auto a svůj sen, jezděte po rušných ulicích slavného města a převážejte cestující z bodu A do bodu B, nabízejte jim bezchybnou službu. Budete muset dodržovat dopravní předpisy, řešit netrpělivé turisty, proměnlivé počasí i dopravní špičku. Přizpůsobte cestu tak, abyste se vyhnuli zácpám a nehodám, a co je nejdůležitější, postarejte se o to, aby byli vaši zákazníci spokojení s vašimi službami a dali vám to nejvyšší hodnocení a největší dýška!

OBJEVTE SKUTEČNOU BARCELONU

 • Převážejte své cestující po 460 kilometrech ulic ve velké oblasti Barcelony, reprodukované v měřítku 1:1
 • Prozkoumejte město a získávejte zkušenostní body za to, že objevíte nová zajímavá místa. Pomocí zkušenostních bodů si odemykejte nové schopnosti jako třeba možnost přijímat delší rita.

JEZDĚTE JAKO PROFESIONÁL

 • Vyzvedávejte klienty a dovezte je do cíle
 • Dodržujte dopravní předpisy a vyhýbejte se srážkám s ostatními vozidly a chodci
 • Přizpůsobte cestu podle náhodných událostí (nehody, stavební práce, průvody atd.)
 • Přizpůsobte se proměnlivému počasí: například pokud je silnice mokrá, budete mít delší brzdnou dráhu

Taxi Life: A City Driving Simulator vyjde na PS5, Xbox Series X a PC v průběhu února 2024.

-------------------------------------------

Garden Life: A Cozy Simulator

Odpočinkový simulátor Garden Life vychází 22. února pro každého, komu přes zimu bude chybět jeho zahrádka.

Pomocí vhodných zahradních technik a fantazie opět oživte opuštěnou parcelu a užijte si klid a radost, které přináší péče o vlastní zahrádku.

• NAVRHNĚTE ZAHRADU SVÝCH SNŮ – Prostřednictvím mřížky, kam můžete umístit cokoliv kamkoliv, zasévejte semínka dle svého výběru a vdechněte život svému designu za použití dekorativních prvků. Pomocí technologie procedurálně simulovaného růstu navržené speciálně pro hru Garden Life je každá rostlina jedinečná a přizpůsobí se svému prostředí.

• PEČUJTE O SVOU ZAHRADU – Starejte se o své semenáčky tak, že rozpoznáte jejich individuální potřeby; zalévejte, hnojte a zastřihávejte své rostliny, abyste udrželi jejich přirozenou krásu.

• OBJEVTE RŮZNÉ ODRŮDY – Popusťte uzdu své kreativity, křižte nádherné varianty a objevte kompletní potenciál každé rostliny.

• SEZNAMTE SE S BARVITÝMI POSTAVAMI – Pomozte svým přátelským sousedům tak, že splníte jejich zahradnické požadavky, a získejte za odměnu nové odrůdy rostlin, nářadí a ozdoby.

• RELAXUJTE – Po náročném dni se můžete uklidnit a užít si klidné prostředí své zahrady v mírumilovném světě s příjemnými vyhlídkami a zvuky.