Nenechte si ujít Blood Bowl 3 Brutal Edition

Nenechte si ujít Blood Bowl 3 Brutal Edition
Nenechte si ujít Blood Bowl 3 Brutal Edition
Nenechte si ujít Blood Bowl 3 Brutal Edition
Nenechte si ujít Blood Bowl 3 Brutal Edition

Staňte se nejbrutálnějším trenérem v Blood Bowl 3

V Blood Bowlu není férová hra součástí kultury. Kdo dřív přijde, ten dřív mele: Předobjednejte si Brutal edici hry Blood Bowl 3 a získejte tři exkluzivní týmová loga a exkluzivní sadu kostek. Brutal Edition obsahuje předměty úprav pro Černé orky a Imperiální šlechtu, exkluzivní míč a exkluzivní roztleskávačky pro všechny týmy, 1 000 kusů Warpstonu na úpravu hráčů a nákup dalšího Blood Passu.

Blood Bowl 3

Blood Bowl je brutální soutěž inspirovaná fantasy americkým fotbalem, účastní se jí 12 frakcí, včetně Černých orků, Imperiální šlechty, Starosvětské aliance a Odpadlíků chaosu, kteří jsou ve videohře Blood Bowl k vidění vůbec poprvé. Na hřišti jsou povoleny vraždy, zohavování, podvádění, korupce, čáry a dokonce i božské zásahy. A davy fanoušků z toho šílí!

Hrajte nemilosrdně, ale s rozmyslem – převezměte kontrolu nad týmem z jedné z 12 dostupných frakcí s unikátními vlastnostmi a zastavte soupeře díky chytrému rozmístění hráčů. Těm, kdo se vám postaví do cesty, se buď vyhněte, nebo je nemilosrdně zlikvidujte. Dostaňte se do koncové zóny a zaskórujte rozhodující touchdowny! Chytří stratégové mají samozřejmě výhodu, ale bude to stačit? Neovladatelný troll klidně může sežrat spoluhráče a změnit průběh zápasu.

Vy jste tady šéf – vytvářejte hráče, upravujte jejich vzhled, znaky a zbroje, naverbujte roztleskávačky a kouče a pak se zapojte do nejdrsnější soutěže Starého světa. Ale dávej si pozor: zranění jsou běžná a někteří hráči s vysokou pravděpodobností opustí hřiště nohama napřed, což jejich kariéru navždy ukončí…

Zcela nová kampaň pro jednoho hráče

Agent si všiml vašich trenérských úspěchů na hřišti a rozhodl se zaplatit účast vám i vašemu týmu ve zbrusu nové akci Blood Bowlu: v Utkání sponzorů. Dokážete zničit soupeře a nadchnout dav?

Utkejte se s nejúspěšnějšími sponzorovanými týmy Starého světa

Střetněte se s hvězdnými hráči, ze kterých se stali ambasadoři značky; nechybí ani legendární Griff Oberwald
Hrejte za svou vybranou frakci a využijte tento tým ve všech ostatních herních režimech

Soutěžní režimy s neomezenými možnostmi

Vedle kampaně a přátelských utkání s ostatními hráči nebo počítačem nabízí Blood Bowl 3 také zbrusu nový soutěžní režim, ve kterém se střetnete s ostatními hráči všech možných úrovní a z celého světa:

Soutěžní sezóny s oficiálním žebříčkem

Hráči mají k dispozici ligový systém s novým nastavením a s možností zakládat turnaje dle vlastního výběru (stadiony, hřišti, časomírou, frakcemi…)
Pravidelné výzvy v rámci dočasných herních režimů

Blood Bowl 3 vyjde 23. února 2023 na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One a Xbox Series X|S.