Night City Wire 5 představuje Johnnyho Silverhanda a hratelnost v Cyberpunk 2077

Night City Wire 5 představuje Johnnyho Silverhanda a hratelnost v Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED vydal nová videa pro Cyberpunk 2077 včetně nového traileru, který se soustředí na legendárního rockerboye, kterého hraje Keanu Reeves, a také na hratelnost a pohledy do zákulisí. To vše v rámci nejnovější epizody Night City Wire. Toto video je s českými titulky a obsahuje všechna jednotlivá videa, o kterých píšeme dále.

Tato show začala odhalením akcí nabitého traileru, který se soustředí na Johnnyho Silverhanda a na jedinečný vztah, který má s protagonistou hry jménem V. Následovalo nahlédnutí do zákulisí, kde Keanu Reeves promluvil o své transformaci v ikonického rebelského rockerboye z Night City a kde prozradil něco o natáčení dabingu a motion capture.

V sekci Nahrávky a hudba mluví Marcin Przybyłowicz (Zaklínač 3: Divoký hon), P.T. Adamczyk (GWENT: The Witcher Card Game, Thronebreaker: The Witcher Tales) a Paul Leonard-Morgan (Dredd, Limitless, Battlefield: Hardline) společně s dalšími zúčastněnými hudebníky o tvorbě atmosférické originální hudby pro chystanou videohru.

Hráči, kteří se chtějí navnadit na Cyberpunk 2077, si nyní mohou poslechnout čerstvě vydanou desku s originálními nahrávkami, na které najdou 6 skladeb a celkem 22 minut hudby. Deska je nyní dostupná na několika populárních platformách pro digitální streamování a distribuci hudby.

Pak se epizoda díky JALI zaměřila na inovativní technologické řešení, které ve hře Cyberpunk 2077 pohání mimické výrazy a lip sync postav. Toto video poskytuje informace o tom, jak jsou výkony díky JALI úchvatně realistické, a to ve všech 11 jazykových verzích s dabingem.

Těsně před koncem show studio poprvé ukázalo Oficiální ukázku hratelnosti Cyberpunk 2077. Toto video, jehož stopáž přesahuje 5 minut, představuje různé aspekty otevřeného světa, akčně dobrodružného příběhu, do kterého se hráči po vydání ponoří, navíc doplněné o dosud neviděné záběry, které ukázaly zážitky, jež na ně v temné budoucnosti čekají.

U příležitosti vydání nejnovější epizody Night City Wire zveřejnil CD PROJEKT RED nové screenshoty, které si můžete stáhnout zde.

Cyberpunk 2077 vyjde 10. prosince 2020 na PC, Xbox One, PlayStation 4. Hra bude rovněž hratelná na konzolích Xbox Series X|S a PlayStation 5. Později bude dostupný bezplatný upgrade hry Cyberpunk 2077, díky kterému budou moci hráči naplno využít výhody hardwaru nové generace. Tento upgrade bude dostupný pro majitele verzí na Xbox One a PlayStation 4.